Yale View Uygulaması

Kameram çevrimdışı olduğunda nasıl bildirim alabilirim?

Canlı yayının sağ üst tarafındaki ayarları kullanarak Cihaz Ayrıntılarını açın, ardından Bildirimler'e tıklayın. Cihaz Çevrimdışı Bildirimlerini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Kamera gruplarını nasıl oluşturabilirim?

Cihazım ekranındaki gruplar sekmesine dokunun. Buradan kamera grupları ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Kamera gruplarını nasıl görüntüleyebilirim?

Ekranın üst kısmındaki “Grup Adı”'na, ardından “Grup Adı” 'nın sağındaki Oynat düğmesine dokunun.

IP kameramdan hareket algılama anlarını kaydetmeyi nasıl yapılandırabilir ve zamanlayabilirim?

Canlı yayının sağ üst tarafındaki ayarları kullanarak Cihaz Ayrıntılarını açın, ardından Alarm Ayarları ekranını açın. Buradan Hareket Algılamayı etkinleştirip devre dışı bırakabilir, hareket algılama zamanlamasını düzenleyebilir, hareket hassasiyetini değiştirebilir ve hareket algılama bölgesini ayarlayabilirsiniz.

Periyot kaydını nasıl planlayabilirim?

Canlı yayının sağ üst tarafındaki ayarları kullanarak Cihaz Ayrıntılarını açın, ardından Yerel Depolama Ayarı ekranını açın. Periyot kaydını etkinleştirmek için Genel Kayıt Depolaması’nı açın ve Kayıt Zamanlamasını ayarlayın.

Ayrıca hafızayı doldurmamak adına, kamerayı Yüksek Çözünürlükte veya Düşük Çözünürlükte kayıt yapmak için ayarlayabilirsiniz.

SD Kartım/Sabit Diskim dolduğunda periyot kaydıma ne olur?

Depolama alanı dolduğunda kamera en eski kliplerin üzerine kaydeder.

Kameram tarafından SD Karta kaydedilmiş tüm klipleri nasıl görebilirim?

Canlı yayın ekranında Geçmiş kaydını görüntüle'ye dokunun, ardından kliplerin gün bazlı listesini görmek için klipler simgesine dokunun.

Kamera görüntüsünü nasıl çeviririm?

Canlı yayının sağ üst tarafındaki ayarları kullanarak Cihaz Ayrıntılarını açın, ardından Daha Fazlası sekmesine tıklayın. Buradan Kamera Görüntüsü Çevirme ayarını yapabilirsiniz.

Kameramın tarih ayarlarını nasıl yapabilirim?

Canlı yayının sağ üst tarafındaki ayarları kullanarak Cihaz Ayrıntılarını açın, ardından Diğer ekranını açın. Buradan Saat Dilimi ayarlarını ve Tarih Biçimini açabilirsiniz.

Kameramı takmak istediğim yerde WiFi'mi nasıl kontrol edebilirim?

Ekranın altındaki Benim sekmesine dokunun, ardından Araç'a gidin. Buradan, ağı kontrol etmek için Wi-Fi Tespit Aracı'na dokunabilirsiniz.

Çevrimdışı bir cihazı nasıl silebilirim?

Ekranın altındaki Benim sekmesine dokunun, ardından Ayarlar'a, ardından Hesap ve Güvenlik'e gidin. 5 dakikadan fazla çevrimdışı olan tüm cihazları kaldırmak için Buradan Cihazı Sil'e dokunabilirsiniz.

Hesabımı nasıl silebilirim?

Ekranın altındaki Benim sekmesine dokunun, ardından Ayarlar'a, ardından Hesap ve Güvenlik'e gidin. Buradan, hesabınızı silme işlemin için Hesabı Sil'e dokunabilirsiniz.