ASSA ABLOY, Connectivity Ecosystem ortaklığına dahil oluyor

/Yale/YaleCOMTR/1.%20Home%20Page%20EN/Schneider/JULY.02.20%2023x10%20ECOSYSTEM%20IMAGE%20V01.jpg

Giderek dijitalleşen dünyada modern ev için yeni çözümler sunmak üzere Schneider Electric, Somfy ve Danfoss ile güçleri birleştirdik.

Connectivity Ecosystem (Bağlantı Ekosistemi), Schneider Electric, Somfy, Danfoss ve Yale olarak dahil olduğumuz ASSA ABLOY grubu arasındaki bir ortaklıktır. ASSA ABLOY'un kilit sistemleri ve çözümlerindeki küresel liderliği sayesinde bu ortaklık, ürünlerimizi geliştirme ve tüm dünyadaki evlere güvenli ve rahat erişim sağlamaya devam etme fırsatı verecektir.

Ortaklık, dünya genelindeki evlere basit, güvenli ve kesintisiz çözümler sunma vizyonuyla, ev sahiplerine değer katmayı ve giderek dijitalleşen çağda bağlantıyı bir sonraki seviyeye getirmek için kapsamlı çözümlerle uzmanlığı birleştirmeyi hedeflemektedir.

Bu; mülk sahipleri, müteaahhitler ve yöneticiler için akıllı erişimi, enerji tasarrufu, ısıtma gibi özelliklerle birleştiren daha akıllı bir ev ekosistemi anlamına gelir.

Ürünlerin birlikte çalışabilirliği sayesinde, Yale Akıllı Kilitlerin diğer çözümlerle çalışması ve tüketicilerin yaşamlarını kolaylaştıracak ve aynı zamanda sorunsuz bir deneyim sunacak farklı senaryolar yaratması tamamen mümkün olacaktır.

Bağlantı Ekosistemi ortakları olarak, uzmanlığımızı ve verilerimizi tüketicilerin kendilerini evde daha güvenli ve daha rahat hissetmelerine yardımcı olacak çözümlerin hizmetine sunuyoruz. Ayrıca, en yeni Yale Akıllı Kilitlerle tamamen dokunmatik bir çözümün mümkün olduğu kapı kolları, erişim panelleri ve kapı giriş sistemleri gibi belirli temas noktalarını ele alıyoruz. Birlikte, antimikrobiyal çözümlerin (anahtarlarda bakteri öldürme materyallerinin kullanılması gibi), eller serbest çözümlerin (örn. Motorlu panjurlar, güneşlik ve kapılar), erişimi kontrol etmek için daha akıllı sistemlerin ve hava kalitesi sistemlerinin diğerlerinin yanı sıra pencerelerin otomasyonu yoluyla nasıl geliştirileceğine odaklanıyoruz

Bağlantı Ekosistem vizyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için: https://youtu.be/GrqMizFOJeI