Bahçe kulübenizi ve Kendin Yap araçlarınızı Yale'in Yüksek Güvenlikli Asma Kilitleri ile koruyun

AB müşterilerinin öncelik verdiği, güvenlik gereksinimlerinde kullanım kolaylığı ve ürün çeşitliliği sağlayan markamızla ev güvenliğinde açıkça bir pazar lideriyiz ve ürün yelpazemizi sürekli olarak geliştirmeyi ve iyileştirmeyi amaçlayan bir şirketiz. Bunu göz önünde bulundurarak, kısa süre önce yeni Standart, Yüksek ve Maksimum Güvenlikli Asma Kilit serimizi piyasaya sürdük!

1857 yılında asma kilitler için ilk patentimizi geliştirmemizin ardından, Yale'nin yıllar boyunca çok iyi bilinen yüksek kaliteli ürünlerini korumamız bizim için önemliydi. AB genelinde asma kilitler tüketiciler tarafından en yaygın olarak kulübeler, dolaplar, kapılar, bisikletler ve hatta seyahat çantaları üzerinde kullanılıyor. Tüketicilerimizin bu ihtiyaçlarını karşılamak için, özel Yale tasarımımızı içeren, ek güvenlik için EN12320: 2012 standardını karşılayan ve sınıfının en iyisi malzemeler kullanılarak üretilen çeşitli asma kilitlerden oluşan bir seriyi piyasaya sürdük.

Bu hafta sonu biraz Kendin Yap (DIY) ile uğraşmak istiyor ve araç kutunuzu güvende tutmaya ihtiyaç duyuyorsanız veya kulübenizin ve bahçenizin tüm yıl boyunca korunduğundan emin olmak istiyorsanız, yeni Yüksek Güvenlikli Asma Kilit serimiz bunun için mükemmel bir seçimdir. Genellikle AB tüketicileri, geniş bir ürün yelpazesi ile saldırıya dayanıklı yüksek kaliteli güvenlik ürünleri aramaktadır. Kelepçenin kesilmesi, bükülmesi ve çekilmesine karşı test edilen Yüksek Güvenlikli Asma Kilitlerimiz, birçok saldırı biçimine dayanacaktır ve sertleştirilmiş çelik veya boron kelepçelerin yanı sıra ek güvenlik için çift kilitleme özelliğine sahip olacaktır.

Yüksek Güvenlik serisi, zorlu hava koşullarına karşı koruma sağlamayan 120 saatlik korozyon direnci sayesinde hem iç hem de dış kullanım için uygundur. Tüm asma kilitler, maksimum performans sağlamak için 10.000 devir dayanıklılığına kadar test edilmiştir. Kapıları, merdivenleri veya kepenk kapılarını korumak istiyorsanız, bu işi Yale'ye bırakın!

Ambalaj bilgilerimiz tüketicilerin yüksek güvenlik ihtiyaçlarına uygun olan doğru güvenlik seviyesi ve boyutlarına sahip bir asma kilidi anlamalarına ve seçmelerine olanak tanıyacaktır; müşterilerimizin kişisel ihtiyaçları için doğru asma kilidi seçmeleri hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çevremizi göz önünde bulundurarak, daha sürdürülebilir malzemelerle çalışıyoruz ve çevresel ayak izimizi azaltmak için ambalaj boyutumuzu %10 azaltmamız Yale Asma Kilit ambalaj serisinin sürdürülebilirliğini de geliştirmemizi sağladı.

Ürün Serimizi İnceleyin