Bütün bisiklet kilitleri aynı değildir. Asla ödün vermeyin.

Bütün bisiklet kilitleri aynı değildir. Asla ödün vermeyin. Gönül rahatlığı için bisikletinizi Yale ile koruyun. Bisikletinizi eğlence için, işe gidiş geliş için vey a spor yarışlarında mı kullanıyorsunuz? Yeni kilit serimiz, bisikletinizi her durumda korumak için tasarlandı.

Kilitlerimizin dört noktalı bir kilitleme mekanizmasıyla donatılan iç yapısı sivri bir aletle açma, çekme ve çarpmaya karşı dayanıklıdır ve sert çelikten yapılmış şasilerden ve zincirlerden oluşan silindirlere sahiptir. 

Kilitlerimizin dış yapısı bisikletinizi veya motorlu spor aracınızı çiziklerden uzak tutan özel bir kaplamaya ve iç parçaları dış unsurlardan koruyan bir anahtar yatağına sahiptir. Yale, bütün bu özelliklerle, hırsızlara açık bir uyarı gönderir: Denemeye bile kalkmayın!

Dahası var: evrensel montaj braketleri, dörtlü lazer kesim anahtarları (mikro ışığa sahip tekli lazer kesim dahil), ürün garantileri ve sektörde büyük bir saygı gören Sold Secure derecelendirme sistemi kapsamında sağlanan adil derecelendirme.

Karışınızda Yale’nin yeni bisiklet kilidi serisi.

Yale’nin yeni bisiklet kilidi serisini sizlere sunmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz! Serinintemel özelliklerini keşfedin.

Seri üzerine genel bakışın tamamını okuyun

Kilit nasıl seçilir?

Bisikletiniz için bir kilit arıyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bu blog gönderisi, size kararınızı vermeniz için gereken tüm bilgileri sunuyor.

En iyi ipuçlarımızı okuyun

Bisikletinizi kilitlemenin en iyi yolunu bulun

Bisiklet güvenliği söz konusu olduğunda mesele yalnızca en iyi bisiklet kilidini almak değildir; bisikletinizin doğru bir şekilde kilitlendiğinden emin olmanız da aynı derecede önemlidir. Bu blog gönderisinde, size bisikletinizin güvende olduğundan nasıl emin olabileceğinize ilişkin ipuçları vereceğiz!

Kılavuzumuzu okuyun

Bisiklet kilidi Güvenlik Sistemi’ni anlama

Bisiklet kilidi güvenlik sistemini anlamak söz konusu olduğunda göz önünde bulundurulması gereken çok fazla bilgi olduğunu biliyoruz. Farklı Sold Secure derecelendirmelerinin ne anlama geldiğini ve farklı kilit tipleri hakkında bilmeniz gerekenleri anlamanıza yardımcı olmak için buradayız.

Kılavuzumuzu okuyun