Ürün yelpazemize genel bakış: Doğru bisiklet kilidini bulmanıza yardımcı oluyoruz

İhtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel yepyeni bir bisiklet kilidi serisi sunuyoruz. Bu blog yazısında, kilit yelpazemiz hakkında bilgi vereceğiz ve ürünlerimizin bütün özelliklerinden bahsedeceğiz.

Öne Çıkan Özellikler

U kilidimiz ağır hizmet tipi çapraz çubuk ile dört noktadan kilitleme teknolojisi patenti (US7,665,333 B2) sayesinde maksimum çekme koruması sağlar.Yüksek güvenlikli kilit sivri nesneyle ayırma, çekme, ham anahtar ve matkap saldırılarına karşı dayanıklıdır!

U kilitlerdeki ultra sert kelepçeler, kilidin kesmeye, ayırmaya ve darbeye dayanıklı olmasına imkan tanır.

U kilitler, çapraz çubuklar, kelepçeler ve kablo kilitleme başlıkları üzerindeki yeni ikilikauçuk kaplamamız boyayı korumaya yardımcı olurken metal ve kalın kauçuk uçkapaklar darbelere ve çarpmalara karşı koruma sağlar.

Kablolar, uzun ömürlü dayanıklılık ve koruma için hem kabloda hem de ek yerlerinde sert vinil kaplamalara sahiptir.

Zincir korumalarımız uzun ömürlü, iyi görünüm için taramalı değil, işlemelidir ve boya ile kaplamayı korumak üzere kapakları yerinde tutmak için cırt-cırtlı parçalara sahiptir.

Aklınızdan çıkaramayacağınız en yeni bisiklet kilidi serimiz. Biliyoruz ki bazen bisikletinizi karanlıkta kilitlemeniz gerekiyor. Combo Glow kilitlerimiz, bu gibi durumlara özel olarak karanlıkta kullanım kolaylığı için arkadan aydınlatmalı silindirle donatılmıştır.

Yeni manuel anahtar yatağı su, kir ve çamurun kilidin iç parçalarından uzak tutulmasını sağlar. Böylece kilidin sık sık temizlenmesi konusunda endişe etmenize gerek kalmaz.

Bu evrensel geçmeli montaj braketi her boyutta bisiklet borusuyla (22mm-80mm)uyumludur.

Bütün kilitler 1 tanesi mikro ışıklı olmak üzere 4 lazer kesim anahtarla temin edilir.

Bisiklet Kilidi Serimiz

Artık serimizin bazı özelliklerini bildiğinize göre bisiklet kilitlerimizden bazılarınagöz atabiliriz:

Giriş seviyesi serimiz:

Kablo (2 farklı boyutta mevcuttur)

Cinch-loop etkin kilitleme için daha az kablo gerektirir. Ayrıca, sert birkoruyucu, vinil kablo kaplamasına sahiptir. 

Şifreli Kablo Kilidi

Çelik bilya kilit dili-kombo-dişli-sistemi (patent bekliyor) anahtarsız açma veçekme tehditlerine karşı üstün koruma sunuyor. 4 haneli bir şifre sistemi (10.000)içeren bu kilit sizi, anahtarınızı bir yerlerde unutma veya kaybetme derdindenkurtarıyor! Ayrıca, sahip olduğu arkadan aydınlatmalı silindirler kilidinizi karanlıktada rahatlıkla kullanmanızı sağlıyor. Kablo koruyucuları sert vinilden yapılmıştır.

Yüksek Güvenlikli U Kilit

Çelik bilya kilit dili-kombo-vites-sistemi anahtarsız açma ve çekme tehditlerinekarşı üstün koruma sunuyor. 4 haneli bir şifre sistemi (10.000) içeren bu kilit sizi,anahtarınızı bir yerlerde unutma veya kaybetme derdinden kurtarıyor! Çapraz çubuküzerinde çift kauçuk kaplamasına sahiptir.

Bu serimiz Sold Secure tarafından Gümüş derecesine layık görüldü

Yüksek güvenlikli kablolu U kilit

Yüksek kesim ve darbe dayanıklılığı için ultra sertleştirilmiş bir kelepçeye sahiptir.Maksimum çekme koruması sağlayan çift noktalı kilide sahip ağır hizmet tipi çaprazçubukla donatılmıştır. Yüksek güvenlikli kilit sivri nesneyle ayırma, çekme vematkap saldırılarına karşı koruma sağlar! 1 mikro ışıklı 4 lazer kesici anahtar içerir.Çift kauçuklu tampon boyayı çizilmelere karşı korur ve sert vinil kaplamalı 1200mmx 10mm çelik kablo ile gelir. Bu serimiz Sold Secure tarafından Gümüş derecesinelayık görüldü.

Yüksek Güvenlikli U kilit

Yüksek kesim ve darbe dayanıklılığı için ultra sertleştirilmiş bir kelepçeye sahiptir.Dört noktadan kilitleme özelliğine sahip ağır hizmet tipi çapraz çubuk (patentbekliyor), çekmeye karşı maksimum koruma sağlar. Anahtarsız açma, çekme vedelme gibi tehditlere karşı dayanaklılık sağlayan yüksek güvenlik kilidi özelliğimevcuttur. Çift kauçuk tampon çiziklere karşı koruma sağlar. 1 mikro ışıklı 4 lazerkesici anahtar içerir. Bu serimiz Sold Secure tarafından Gümüş derecesine layıkgörüldü.

İşte Sold Secure tarafından Altın derecesine layık görülen serimiz:

Maksimum güvenlikli kablolu U kilit

Yüksek kesim ve darbe dayanımı için ultra sertleştirilmiş bir kelepçeye sahiptir vemaksimum çekme koruması sağlayan dört noktalı ağır iş kolu kilitlemesi iledonatılmıştır. - Yüksek güvenlikli kilit; çekme, açma, çarpma ve matkap saldırılarına karşı dayanıklıdır. Çift kauçuklu tampon boyayı çizilmelere karşı korur ve sert vinilkaplamalı 1200mm x 10mm çelik kablo ile gelir. 1 mikro ışıklı 4 lazer kesici anahtarla gelir. Bu ürünümüz Sold Secure tarafından Altın derecelendirmesine layık görülmüştür.

Maksimum Güvenlikli U kilit

Yüksek kesim ve darbe dayanımı için ultra sertleştirilmiş bir kelepçeye sahiptir vemaksimum çekme koruması sağlayan dört noktalı ağır iş kolu kilitlemesi iledonatılmıştır. Yüksek güvenlikli kilit; çekme, açma, çarpma ve matkap saldırılarınakarşı dayanıklıdır. Çift kauçuklu tampon bisikletinizi çiziklerden korur. 1 mikro ışıklı 4 lazer kesici anahtar içerir. Bu ürünümüz Sold Secure tarafından Altın derecelendirmesine layık görülmüştür.

Zincir ve Kilit ( x2 uzunlukta mevcut)

Bu 10 mm’lik Titanyum ile güçlendirilmiş altıgen sert çelik, her tür saldırıyakarşı koruma sunar. Dört noktalı kilitleme ile maksimum güvenlik sağlayan çapraz çubuk. Yüksek güvenlikli kilit sivri nesneyle ayırma, çekme, ham anahtar ve matkap saldırılarına karşı dayanıklıdır! 1 mikro ışıklı 4 lazer kesici anahtarla gelir. Bu standart bir Sold Secure Altın derecelendirmesidir.

Daha fazla okuyun: