Las Vegas’ta gerçekleşen CES2020’ye kısa bir bakış

Yale ekibi, dünyanın en büyük ve en etkili teknoloji etkinliklerinden biri olan CES 2020'den yeni döndü. CES2020’de yepyeni ürünleri sergileme ve dünyanın en iyi medya kuruluşlarından bazılarıyla tanışma fırsatı bulduk.

Katılımcılar ile tanışmak ve onlara Yale'nin yeni, motorlu Linus® Akıllı Kilidini tanıtmak için harika bir fırsattı. Etkinlikte, dünyanın her yerinden ve sadece telefonunuzdan Linus®'un kapınızı kilitlemenize ve kilidi açmanıza, anahtarsız erişim vermenize nasıl izin verdiğini ve 7/24 erişim geçmişiyle kimin gelip gittiğini takip etmenizi sağladığını gösterdik.

Yeni Akıllı Depolama ürünlerinden Akıllı Kasa  ve Akıllı Dolap Kilidini tanıtmak da bizim için bir fırsattı. Akıllı Kasa, telefonunuzu kasa ile eşleştirme ve Yale Access App üzerinden tamamen kontrol etme olanağı sağlar. Dolapların veya çekmecelere takılabilen ve aynı zamanda Yale Access uygulamasıyla kontrol edilen Akıllı Dolap Kilidi, çocuklardan uzak tutulması gereken temizlik malzemeleri, ilaçlar ve likör gibi ürünleri güvenli bir şekilde korumanızı sağlar.

 Yale, akıllı kilitlerimizle sağlayabileceğimiz iç huzur ve rahatlığı; yeni akıllı depolama ürünlerimize taşıyarak takı ve belgelerden ilaç, alkol ve paket teslimatlarına kadar her şeyi koruyor.

 Ürünlerle ilgili dönüşlerden çok memnun olduk ve Yale Suite ve Pepcom’da dünyanın en iyi medyaları ile konuşma şansı bulduk.

 Linus®, Yale Akıllı Depolama Çözümleri ve geri kalan akıllı ev güvenliği ürün grupları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen yalelock.com adresini ziyaret edin.