Yale, 180 yıllık güvenlik deneyimine dayanan yeni akıllı kilidi Linus®’u tanıttı

/Yale/YaleCOMTR/News/CES2020/_DSC0062.jpg

Las Vegas’ta gerçekleşen CES2020, tüketicilere yüksek düzeyde güvenlik ve sınıfının en iyi tasarımını sunan yepyeni motorlu akıllı kilidimiz Linus®'u duyurmak ve sergilemek için mükemmel bir yer.

Gelişmiş yazılım ve kullanıcı dostu Yale Access uygulamasıyla desteklenen Linus® Akıllı Kilit, kapıyı kilitleme ve kilidini açma, anahtarsız erişim sağlama ve 7/24 kimin gelip gittiğini takip etmenizi sağlayacak erişim geçmişi gibi ek özellikler sunmaktadır.

Sadece lansmanından bir gün sonra ödüle layık görülen Linus®, CES 2020'de 'Ambient Top Pick' ödülünü aldı.

 Ek özelliklerin yanı sıra modern ve sofistike bir tasarım sunan Linus®, akıllı evlerin başlangıç noktasıdır.  Akıllı kilit, stilinden ödün vermeden kullanıcılarına zorlu yaşamlarında daha fazla esneklik ve rahatlık getirecek ve akıllı telefonlarıyla kontrol edilebilecektir.

 Markanın yeni üyesi Linus® Akıllı kilit, kapının açık veya kapalı olduğu bildirimi veren yenilikçi DoorSense ™ teknolojisine sahiptir. Bu teknolojisi sayesinde kapının güvenli bir şekilde kapalı ve kilitli olduğunu bilmenin huzuruna sahip olacaksınız.

 Linus®’un otomatik kilitleme işlevi sayesinde kapı kapatılır kapatılmaz veya belirli bir süre sonra Yale Access uygulaması aracılığıyla otomatik olarak kilitlenecek şekilde de ayarlanabilecektir.

 Ayrıca, otomatik kilit açma özelliği siz eve yaklaşınca evinizin kilidini açar. Linus® Akıllı Kilit, kilitleme veya kilit açma gibi kilit işlemlerini takip eder.

 Yale, Linus®'u tasarlarken yüksek estetiğe sahip akıllı ev güvenliği çözümlerine yönelik artan talebi karşılamak için çok çalıştı. Bunu yapmak için endüstriyel tasarım ödülü kazanan Fuseproject’in kurucusu ve Yale’nin kardeşi şirketi August’ın Baş Kreatif Direktörü olan İsviçreli tasarımcı Yves Behar ile ortaklık kurdu.