Evinizi gece gündüz korumak için birlikte çalışan akıllı kamera ve güvenlik ışığı.

Yale huzurlu olmanızı sağlamak için yeni bir All-in-One Kamera piyasaya sürdü. Yale Smart Living All-in-One Kamera siz nerede olursanız olun evinizi güvende tutar. Uzakta olduğunuzda bile Yale View App üzerinden ulaşılabilen canlı görüntüleme, gerçek zamanlı konuşma, hareket algılama ve entegre güvenlik ışığı özelliklerine sahiptir.

Kargo teslimatlarını, ziyarete gelen arkadaşları ya da gelen köpek bakıcısını izlemek için tam ihtiyacınız olan şeydir. Örneğin, evden uzakta olduğunuzda bir teslimat alırsanız, hareket algılama sizi uyaracak, kamera kuryeyi görmenize izin verecek ve entegre ses onlarla konuşmanıza izin verecektir.

Her şey iOS ve Android cihazlar için mevcut Yale View uygulamasıyla kontrol ediliyor. Kurulum ve montaj da süper kolay, uygulama baştan sona tüm süreç boyunca size rehberlik ediyor. Yeni kameramız kişisel kontrollüdür, Yale Smart Living ailesindeki diğer güvenlik ürünlerine kolayca bağlanır veya bağımsız bir cihaz olarak çalışır. Yale ayrıca Amazon Alexa ile ortaklık kurdu ve kullanıcılara benzersiz bir ses kontrolü ve bağlantı olanağı sağladı.

Gerçek hayat için akıllı, bağlantılı güvenlik sayesinde huzurlu olmanızı sağlıyor.

Daha fazla bilgi edinin.