Havalimanı güvenlik kontrolleri sırasında eşyalarınızı koruyun

Açılır. İncelenir. Tekrar kilitlenir. ...Yale'yi Seçin

Seyahat etmek günümüzde hiç olmadığı kadar çok düzenlemeye tabidir. Tüm valizlerin taranması, bazı durumlarda ise açılarak kontrol edilmesi gerekir.

Bu daha sıkı güvenlik önlemleri kapsamında hava limanı güvenlik memurları, seyahat için güvenli olduğundan emin olmak amacıyla herhangi bir bavulun içini arama hakkına sahiptir. Yani, bavullarınızın uçuş öncesinde güvenlik çalışanları tarafından açılması gerekebilir.

Şüpheli gördükleri her çantayı aramak, güvenlik yetkililerinin hakkıdır. Bu arama, rastgele yapılan kontrollerde veya tarama sırasında karşılaşılan bir kuralsızlık sonucu gerçekleşebilir. Travel Sentry® Onaylı bir Yale kilit ile bavulunuzun seyahate uygun olduğundan emin olun. Bu asma kilitler, bavulunuzun ayrıntılı kontrole tabi olması durumunda güvenlik yetkilileri tarafından açılabilmesi, fakat bunun dışında güvenli biçimde kilitli kalması için özel olarak tasarlanmıştır. Aşağıdaki linklerde Yale seyahat serisi asma kilitlerinin avantajları hakkında daha fazla bilgi bulabilir ve harika promosyonumuza göz atabilirsiniz!

Asma Kilit Promosyonu!

Şimdi 2 adet TSA Anahtarlı Asma Kilit aldığınızda 1 adet Şifreli Asma Kilit BEDAVA!

Hemen satın alın!

'Red Diamond' var mı?

Bavulunuz için yeni bir TS Onaylı kilit seçerken daima 'Red Diomand ' logosuna sahip olanı tercih edin.

Blogumuzu okuyun

Karşınızda Yale Travel Sentry® Onaylı Asma Kilitler.

Travel Sentry hem valizlerinizi kilitlemenizi hem de güvenlik yetkililerinin kilide veya bavula zarar vermeden valizi açıp içindekileri inceleyebilmesini sağlayan küresel bir güvenlik sistemidir.

Sistem, size herhangi bir zorluk ya da harcama çıkarmadan güvenliği sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 Videoyu izleyin

Global Seyahatler için Global Bir Travel Sentry® Kilit

Travel Sentry Onaylı kilitler dünyanın dört bir yanına seyahat ederken kullanılabilir; sistem, 35'ten fazla ülkedeki 650 hava limanını kapsar.

Hem kilidinize zarar gelmeden hem de zahmetsizce bagajınızın açılabilecek, incelenebilecek ve tekrar kilitlenebilecek olmasının verdiği rahatlıkla tanışın.

Blogumuzu okuyun.

Neden Yale Travel Sentry® Onaylı Kilit tercih etmelisiniz?

Farklı türden bavullarınıza uyacak yüksek kalitede asma kilitler ve çeşitli tarzlardan oluşan geniş bir ürün çeşitliliğine sahibiz; böylece bavulunuzu emniyete almak çok kolay.

Tüm ürünleri görün