Linus® Akıllı Kilit, olağanüstü, işlevsel tasarımı ve son teknolojisi sayesinde 8 ayrı tasarım ödülü kazandı.

Linus® Akıllı Kilit, dünyanın en prestijli ve tanınmış tasarım yarışmalarında toplam 8 ödül kazanarak, günümüzün modern ve şık evi için olmazsa olmaz bir akıllı ev çözümü olarak kendini kanıtlamıştır.

Şık, akıllı tasarımı ve prestijli Red Dot Awards, European Product Design Awards, CES Las Vegas'taki Ambient Awards, iF Design Awards ve Plus X Awards'ta sınıfının en iyisi malzemeleriyle tanınan Linus® 1 değil 8 ayrı kazandığı tasarım ödüllerinin yanı sıra, UX Tasarım Ödülleri'nde de aday ! Saymak zorlaşıyor!

Kalitenin ve en iyi tasarımın en çok aranan rozetlerinden biri olarak uluslararası alanda uzun süredir kabul gören Red Dot Ödüllerini kazanmak önemli bir kilometre taşı olmuştur. Linus® Akıllı Kilit, 49 farklı kategoride binlerce ürüne karşı yarıştı ve hem Güvenlik Sistemi hem de Akıllı Ürünler Kategorisinde 2 Ürün Tasarımı ödülü aldı.

Aynı şekilde Linus®, Hannover'deki dünyanın en eski bağımsız tasarım kuruluşu tarafından her yıl düzenlenen bir yarışma olan iF Tasarım Ödülleri jürisini şaşkına çevirdi. İF Tasarım Ödülleri, son 67 yıldır olağanüstü tasarım için kalite belirleyicisi olarak görülmektedir. Bu yıl, şık, yenilikçi ve işlevsel tasarımı ile Linus® Akıllı Kilidin en son teknolojisinin birleşimi, Bina Teknolojisi ürün tasarımı kategorisinde öne çıktı.

Ardından, teknoloji, spor ve yaşam tarzı için dünyanın en büyük inovasyon ödülleri olan Plus X Ödülleri'ndeki başarı geldi! Linus® Akıllı Kilit, jüri üyelerini etkiledi ve aşağıdaki kategorilerde dört ayrı Onay Rozeti kazandı: Yenilik, Yüksek Kalite, Tasarım ve İşlevsellik. Üstelik, Linus® jüri paneli tarafından verilen iki özel ödüle layık görüldü: Kilitleme Sistemleri kategorisinde Yılın En İyi Ürünü ve Yılın En İyi Markası Ödülü.

Yaratıcılığı ve yeniliği birleştirmeyi amaçlayan en kapsamlı ürün tasarım yarışmalarından biri olan The European Product Design Award için ödül çanları bir kez daha çaldı. 21 kategoride temsil edilen Linus®, Ev İç Mekanları (Ürün / Pencereler / Kapılar) kategorisinde Ödül kazandı.

Son olarak, ödül sezonu, UX Tasarım Ödülleri'nde 2020 adaylığı ile tamamlandı. Berlin'deki Uluslararası Tasarım Merkezi adına düzenlenen UX Tasarım Ödülleri, günlük yaşamı iyileştiren ürünleri öne çıkarmayı amaçlayan küresel bir yarışmadır. Ürün Kategorisinde ilk 55 başvurudan biri olarak seçilen Linus®, 3 yarışma aşamasından 2'sini geçti ve modern, şık tasarımının yanı sıra genel işlevselliği ve kullanım kolaylığı ile öne çıktı.

Ünlü İsviçreli ürün tasarımcısı Yves Behar tarafından tasarlanan Linus® Akıllı Kilit, Yale’nin yalnızca en kaliteli malzemeleri düşünerek tasarladığı tasarım felsefesiyle oluşturuldu. Çarpıcı bir metal kaplamaya sahip ve gümüş veya siyah renk opsiyonu olan Linus®, günümüzün şık ve modern evleri için mükemmel bir üründür !

Akıllı kilit, tüketicilere sadece yoğun yaşamlarında esneklik ve rahatlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda her evin veya dairenin sahip olduğu bir şeye, bir ön kapıya stil ve ek işlevler getirir!