Yale'nin DoorBird ile Entegrasyonu, Tüketicilere Birlikte Çalışabilen Yeni Erişim Çözümleri Sunuyor

Kargo teslimatlarını kaçırıp teslim almak için günlerce uğraşmaktan bıktıysanız, evde değilken ön kapınıza gelenin kim olduğunu bilmek istiyorsanız veya siz yokken gelen misafirlerin evinize girebilmesinin bir yolunu arıyorsanız, Yale Linus® Akıllı Kilit ve DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sistemi ön kapınız için mükemmel bir seçim!

Gelişmiş yazılımla güçlendirilmiş, şık ve zarif bir tasarıma sahip olan Linus® Akıllı Kilit, evinize olan erişimi kolayca kontrol etmenize ve aile bireylerine, arkadaşlara veya kargo görevlilerine sanal anahtarlar vermenize olanak tanıyor. DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sistemi ile yapılan yeni entegrasyon sayesinde, artık kapınızı Linus® ile DoorBird uygulaması aracılığıyla uzaktan da açabileceğiniz anlamına geliyor. Evde kimse olmadığı için misafirleriniz kapıda mı kaldı? Merak etmeyin, Linus® Akıllı Kilit ile onları içeri alabilirsiniz! 

Linus® Akıllı Kilit ve DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sisteminin bu yeni entegrasyonu sayesinde, şu harika yeni avantajlardan yararlanabileceksiniz:

  • Dışarıdayken bile eve kimin uğradığından haberiniz olsun: DoorBird Uygulaması aracılığıyla kendi ev otomasyon sisteminize kolayca entegre olabilen DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sistemi, ön kapınızı, bahçe kapınızı ve garaj kapınızı görüntülemenize olanak verir. Dahası, hareket sensörleri ve eş zamanlı uygulama içi bildirimler sayesinde, kapı ziline basıldığında veya birisi evinizin giriş alanına girdiğinde uyarı alırsınız.
  • Ziyaretçileri kapıda bekletmeye son: Yale ve DoorBird sayesinde, bir daha asla kapıya gelenleri kaçırmayacaksınız! Dünyanın neresinde olursanız olun, gün içinde herhangi bir kargo görevlisinin veya arkadaşınızın uğrayıp uğramadığını öğrenebilecek, hatta onlarla entegre DoorBird kamerası sayesinde çift yönlü iletişim kurabileceksiniz. Linus® Akıllı Kilit çözümünün DoorBird uygulamasına entegrasyonu sayesinde, dışarıdayken kapınızı «DoorBird Connect» ile kolayca açabilirsiniz. Aileniz veya arkadaşlarınız evinize sizden önce mi vardı? Linus® Akıllı Kilit ile onları kolayca içeri alabilirsiniz.
  • Teslimatları kaçırmaya son: Linus® Akıllı Kilit ve DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sistemi, evde olmadığınız için teslimatları kaçırmanın ve teslim almak için uğraştığınız günleri geride bırakıyor! Linus® Akıllı Kilit sayesinde teslimat görevlisinin kargonuzu kapının önüne değil de içeriye bırakabilmesi için geçici erişim izni verebilirsiniz. Evden çalışırken bile teslimatların yoğun programınızı aksatmasına gerek kalmayacak. Oturduğunuz koltuktan kalkmadan kargo görevlisine geçici erişim izni verebilir, böylece toplantıdan çıkmadan işinize devam edebilirsiniz.

Dünya çapında milyonlarca insanın güvendiği akıllı ev güvenlik çözümlerinin lider sağlayıcısı olarak, akıllı ürün ekosistemimizi genişletmeye ve akıllı ev deneyiminizi geliştirmek için güvenilir ortaklarla entegrasyonlar yapmaya kararlıyız.

Başlamak için, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sistemini Yale Linus® Akıllı Kilidimizle eşleştirin.

https://www.doorbird.com/downloads/connect/cnt_yale_en.pdf