Linus®, European Product Design Awards Ödüllerinden şık ve akıllı tasarımıyla bir ödül kazandı

Linus® Akıllı Kilit, şık, akıllı tasarımı ve özellikleri ile günlük yaşamı iyileştirmeyi hedeflediği için İç Mekan Ürünleri Kategorisinde ödüllendirildi.

Dünyanın her yerinden başvuru alan European Product Design Awards Ödülleri, dünya çapında en tanınmış tasarım ödüllerinden biridir. Hem tasarım ekipleri hem de bireysel tasarımcılar, harika bir ürün ortaya çıkarmak için harcanan stratejik düşünme ve hayal gücünü ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

Şık tasarımı ve kullanılan son teknoloji ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen akıllı bir kilit olan Linus®, EPDA profesyonel jürisi tarafından yüzlerce uluslararası başvuru ile karşılaştırıldı. Ürün; yenilik, estetik, işlevsellik ve duygusal zeka dahil olmak üzere çeşitli değerlendirme kriterlerine göre değerlendirildi.

Tüm bu kategorilerde puan alan Linus®, kullanıcıların kapıyı uzaktan kilitleyip açmalarına, kapı durumunu kontrol etmelerine, sanal anahtarlar vermelerine ve kullanıcı dostu Yale Access uygulaması aracılığıyla kimin, ne zaman eve gelip gittiğini görmelerine izin vererek ev güvenliğini yeniden yorumlamasının yanında hem de günümüzün şık ve modern evlerine de tasarımıyla son derece uyuyor.

Birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilen Linus®, gümüş veya mat siyah renklerinde mevcuttur. Bu modern, minimalist görünümü elde etmek için ünlü İsviçreli ürün tasarımcısı Yves Behar, yumuşak yüzey geçişleri, yuvarlatılmış kenarlar ve dokulu bir yüzey tasarımı kullanmıştır.

Bu inanılmaz başarıdan gurur duyuyoruz ve gelecek yıl özel EPDA kazanan etkinliğine katılma fırsatını dört gözle bekliyoruz. Kazananlardan biri olarak Linus®, EPDA Yıllık Kazananlar Kitabı ve çevrimiçi galeride de yakında yerini alacak!