Linus® Akıllı Kilit dünyaca ünlü iF Tasarım Ödülü kazandı!

Yeni Linus® Akıllı Kilidimiz, olağanüstü tasarımı ve günlük yaşamı kolaylaştırması sayesinde dünyaca ünlü yarışmada göz doldurdu.

Dünyanın en eski bağımsız tasarım kuruluşu tarafından her yıl Hannover’da düzenlenen iF Tasarım Ödülleri, son 67 yıldır olağanüstü tasarım için kalite belirleyicisi olarak görülmektedir. Linus® Akıllı Kilidin şık, yenilikçi ve işlevsel tasarımı ile gelişmiş teknolojisi , Bina Teknolojisi ürün tasarımı kategorisinde öne çıktı.

Linus® Akıllı Kilidimizin tasarım nitelikleri, dünyanın dört bir yanından 98 bağımsız tasarım uzmanından oluşan jüri tarafından değerlendirildi ve 52 ülkeden gönderilen yaklaşık 10.000 başvuru ile karşılaştırıldı.

100 üzerinden değerlendirilen Linus® Akıllı Kilit, mükemmel tasarımı, işlevselliğini ve kullanıcılara sunduğu günlük faydaları vurgulayarak Form kriterinde 82 puan ve Etki ve İşlev kriterlerinde 78 puan aldı.

Linus® Akıllı Kilit, estetik akıllı ev çözümlerine yönelik artan talep içi geliştirilmiştir. Şık, pratik bir tasarıma sahip Linus®, tüketicilerimize yoğun yaşamlarında esneklik ve rahatlık sunar.

Ünlü İsviçreli ürün tasarımcı Yves Behar, bu kusursuz görünümü elde etmek için daha yumuşak yüzey geçişleri, yuvarlatılmış kenarlar ve dokunmaya davet eden kilit üzerinde dokulu bir kaplama kullandı.

Apple veya HP gibi markalar için de tasarım yapan Yves'in amacı, onu her gün kullanacak insanlardan ilham alarak, onlara yarının akıllı evlerini gerçek anlamda hissettirecek,  beklentilerini aşan minimalist, pratik tasarıma sahip bir ürün yaratarak akıllı bir kilit tasarlamaktı.

Daha fazla bilgi için ödüllü ürünümüzün sayfasına buradan göz atın.