Linus® Akıllı Kilit ve yenilikçi tasarımı sayesinde Yale, prestijli Plus X Ödüllerinde iki özel ödül kazandı.

Linus® sayesinde Yale, gıpta ile bakılan "Yılın En İyi Markası" ve "Yılın En İyi Ürünü" ödüllerini kazandı!

80 sektördeki uluslararası uzmanlardan oluşan Plus X jürisi tarafından her yıl verilen, Yılın En İyi Ürünü ve Yılın En İyi Markası Ödülleri, jürinin en kaliteli olduğuna inandığı ürün ve en seçkin katılımcılar için ayrılmış iki özel ödüldür.Bu nedenle, çok sevilen "Yılın En İyi Markası" (Kilitleme Sistemleri) ödülünün kazananı olarak seçildiğimizi ve Linus® Akıllı Kilidimiz "Yılın En İyi Ürünü" Ödülünü aldığını duyurmaktan gurur duyuyoruz!

Teknoloji, spor ve yaşam tarzı için dünyanın en büyük yenilik ödülü olan Plus X Ödüllerinin mevcut bir ödülü olan Linus® Akıllı Kilit, yenilikçi teknolojisi, yüksek kalitesi, olağanüstü tasarımı ve akıllı, kullanımı kolay işletim sistemi ile 4 kategoride öne çıkmıştır: Yenilik, Yüksek Kalite, Tasarım ve İşlevsellik.

Dört ayrı Onay Rozeti kazanan Linus®, Yılın En İyi Ürünü ve Yale Yılın En İyi Markası (Kilitleme Sistemleri kategorisi) ödülleri dahil olmak üzere ek ödüllere otomatik olarak hak kazandı.

Plus X Ödülleri, son 18 yıldır tüketicilere rehberlik ediyor ve satın almaya değer, yenilikçi ve kaliteli ürünleri belirlemelerine yardımcı oluyor. Bu yıl, Linus® Akıllı Kilidimiz jüri tarafından verile 4 Onay Nişanı ve iki özel ödül ile listeye girdi.