Linus® Akıllı Kilit, prestijli Plus X Ödüllerinde olağanüstü tasarımıyla göz doldurdu.

Dört ayrı kategoride ödüllendirilen Linus® Akıllı Kilidimiz, yenilikçi teknolojisi, yüksek kalitesi, sıra dışı tasarımı ve akıllı, kullanımı kolay işletim sistemi ile beğeni topladı.

80 sektör ve 23 stratejik ortaktan oluşan uluslararası bir jüri heyeti ile 700'den fazla katılım gösteren uluslararası markanın yer aldığı Plus X Ödülü, teknoloji, spor ve yaşam tarzı alanında dünyanın en büyük inovasyon ödülüdür. Yeni Linus® Akıllı Kilidimizin şu kategorilerde 4 Onay Rozeti ile ödüllendirildiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz: İnovasyon, Yüksek Kalite, Tasarım ve İşlevsellik.

Plus X Ödüllerinin köklü Onay Rozetleri, son 18 yıldır tüketicilere rehberlik ediyor ve satın almaya değer, yenilikçi ve kaliteli ürünleri belirlemelerine yardımcı oluyor. Bu yıl Linus® Akıllı Kilidimiz de bu özel listeye dahil edildi!

4 ayrı kategoride öne çıkan ürün olarak, jüri özellikle akıllı kilide yerleştirilen ileri teknolojiden ve yüksek kalitesinden etkilendi. Bu, Linus®'un hem İnovasyon hem de Yüksek Kalite rozetlerini almasıyla sonuçlandı.

Üstelik, Linus® Akıllı Kilidin şık ve zarif tasarımı ile Tasarım kategorisinde öne çıkmasının yanı sıra, sunduğu harika kullanıcı deneyimi ve yenilikçi özellikleri ile dördüncü ve son rozet olan İşlevselliği almasını sağladı.

4 ayrı kategoride ödüllendirilen bir ürün olan Linus®, kazananların 15 Mayıs 2021'de açıklanacağı ve gıpta ile bakılan Yılın En İyi Ürünü Ödülü'nü kazanma şansına otomatik olarak hak kazandı!