Linus® üstün tasarımı ile prestijli Red Dot ödüllerinden 2 ödül kazandı

Almanya'nın Essen şehrinde düzenlenen Red Dot Ödülleri’nin geçmişi 1955 yılına kadar uzanıyor ve ürün tasarımı ve yeniliği konusunda en iyiyi ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Bu yıl, Yale'den Linus® Akıllı Kilit ayrı kategorilerde bir değil iki ödül aldı!

 Red Dot Ödülleri, uzun zamandır uluslararası alanda en çok aranan kalite ve en iyi tasarım sembollerinden biri olmuştur. 49 farklı bölümde binlerce ürünle rekabet eden Linus®, hem Güvenlik Sistemi hem de Akıllı Ürün kategorilerinde Ürün Tasarım Ödülleri aldı.

 Linus® Akıllı Kilit, 6.500 başvurunun her birini ayrı ayrı test eden, tartışan ve değerlendiren ve bunları inovasyon derecesi, işlevsellik, dayanıklılık ve ekolojik uyumluluk gibi kriterlerle karşılaştıran 40 uluslararası uzman tarafından değerlendirildi. Rafine, yuvarlak bir yüzeye ve çarpıcı bir fırçalanmış metal kaplamaya sahip Linus®, zarif ve akıllı tasarımı ile jüriyi etkiledi.

 Bu şaşırtıcı başarı sayesinde Linus®,  “Red Dot Winner Label” ile işaretlenecek ve uluslararası sergilerde ve çevrimiçi olarak sunulan Red Dot Tasarım Yıllığı'nda sunulacak. Ödüllerin kazanılmasıyla Yale’nin, tasarım endüstrisinin en iyilerini bir araya getiren özel Red Dot Ağına katılacağı anlamına da geliyor.

 Linus®'un büyük başarısından dolayı gururluyuz ve 22 Haziran'da Essen'deki Red Dot Gala Ödül Törenine katılmayı dört gözle bekliyoruz.