Yale, Linus® Sanal Basın Etkinliğinde Avrupa medyasına ev sahipliği yaptı.

Sanal basın etkinliklerimiz, şimdiye kadarki en akıllı ve en güzel kilidimizi sergilemek için önde gelen medyayı bir araya getirdi!

Avrupa'da (sanal olarak) gerçekleşen ve Yale tarafından düzenlenen altı basın etkinliği, yepyeni motorlu Linus® akıllı kilidimizi teknoloji, tasarım ve yaşam tarzı medyasına tanıttı.

ELLE Decor'un birçok ödüllü eski Genel Yayın Yönetmeni, danışman ve TV sunucusu Michelle Ogundehin, evin gücü ve Linus'un ilk izlenimlerine dair felsefesini paylaştı:

"Evinize giriş, büyük bir bilinçaltı gücü alanıdır ve gerçekten destekleyici bir ortamın yaratılması, eşiğinizi aştığınız anda başlar"

“Kapınızın arkasına sabitlenmiş, dikkat çekmek için bağırmıyor, önde olmak istiyor. Şık, zarif ve akıllı. Bu sevdiğim türden bir zeka. Evde olduğunuzdaki rahatlığı ve neşe duygusunu hissedebiliyorsunuz. Güvenli!

 Etkinliklerde Kate Clark, Linus®'un temel özelliklerini ve tüketiciler için sunduğu tüm olanakları anlatırken, ünlü İsviçreli tasarımcı Yves Behar, Linus'u yaratırken ki ilhamını paylaştı.

 Phillips Hue, Linus® ile en yeni akıllı aydınlatma entegrasyonları hakkında konuşmak için katıldı ve canlı bir Soru-Cevap oturumuyla etkinlik sona erdi.

 Bizim tarafımızdan öne çıkan konu, kesinlikle medyayla yepyeni motorlu Linus® akıllı kilidimiz hakkında konuşmak ve öne çıkan özelliklerini paylaşmaktı. Etkinlikler büyük bir başarıyla tamamlandı. Katılımcılarımız arasında Fransa'daki Femme Actuelle, Polonya'daki SpidersWeb, Türkiye'deki Posta Gazetesi, İtalya'daki Il Giornale, Almanya'daki Rheinische Post ve İspanya’daki El Correo gibi teknoloji, yaşam tarzı ve ulusal gazeteciler vardı. Linus®'un olanakları konusunda bizim kadar heyecanlandıklarını görmek harikaydı.