Linus® Akıllı Kilit, UX Tasarım Ödülleri'nde 2. aşama için aday gösterildi

/Yale/YaleCOMTR/News/Linus%20-%20UX%20Tasar%c4%b1m%20%c3%96d%c3%bcl%c3%bc/23x10%20UX%20NOMINATION%20IMAGE%20AW.jpg

Bu yılın başlarında prestijli Red Dot Ödülleri'nde iki ayrı tasarım ödülü aldıktan sonra, Linus® Akıllı Kilit, yarışmanın 2. aşamasına geçerek bir kez daha olağanüstü tasarım kalitesi ile kendinden söz ettirdi.

Berlin'deki Uluslararası Tasarım Merkezi adına düzenlenen UX Tasarım Ödülleri, üstün kullanıcı ve müşteri deneyimi sunarak günlük yaşamı iyileştiren ürünleri vurgulamayı amaçlayan evrensel bir yarışmadır. Ürün kategorisindeki ilk 55 başvurudan biri olarak seçilen Linus®, yarışmanın 3  aşamasından ikincisine ulaştı ve modern, şık tasarımı, genel işlevselliği ve kullanım kolaylığı ile beğeni topladı.

Linus®, 34 ülkeden sağlık, bakım, mobilite, iletişim, finans ve teknoloji gibi çeşitli uygulama alanlarından gelen yüzlerce başvuruya karşı yarıştı. Tasarım, kullanıcı deneyimi ve inovasyon alanlarındaki uzmanlardan oluşan olan jüriye, rekabete girecek ürünler, hizmetler, ortamlar, prototipler ve konseptlerin yanı sıra geleceğe yönelik vizyonlar arasından seçim yapma görevi verildi.

Şimdiye kadarki başarımızdan memnunuz ve jürinin ödül kazananları belirleyeceği 3. aşamayı dört gözle bekliyoruz. Aday gösterilen ve ödül alan çözümler çevrimiçi bir sergide halka sunulacak. Kazananlar da bu yılki sanal ödül töreninde onurlandırılacak. Linus®’a bol şans diliyoruz.