Yale'nin Philips Hue ile Yeni Entegrasyonu Sayesinde Daha Akıllı Bir Eve Erişin

Eve Geldiğinizde Hoş Bir Karşılama Alın ve Evden İçiniz Rahat Ayrılın

Kapının kilidini açtığınızda ışıkların yandığı, sizi güvende hissettiren ve hoş karşılayan bir girişin her zaman hayalini kurmadınız mı? Yoksa sadece evden çıkarken ışıkları kapatmayı size hatırlatacak bir yardımcı mı arıyorsunuz? Böylece elektrik faturanızın her ay tavan yapmasının da önüne geçmiş olursunuz. Öyleyse size güzel haberlerimiz var! Yale olarak, ürünlerimizi sürekli iyileştirmek üzerine çalışıyoruz. Linus®  için tam zamanında, yepyeni özellikler sunmaktan heyecan duyuyoruz!

Kapı kilitleri ve aydınlatma evlerimizin böylesine ayrılmaz parçalarıyken, bunları bir arada kontrol etmek çok mantıklı değil mi? Yeni Linus® Akıllı Kilidimiz ve Philips Hue akıllı aydınlatma sisteminin yeni entegrasyonu sayesinde, tam da bunu yapabilecek ve ek işlevlerin keyfini çıkarabileceksiniz.  

Akıllı ev otomasyonunun hayatlarına getirebileceği güvenlik ve rahatlıkla ilgilenenleri hedefleyen bu entegrasyon, Philips Hue ile mevcut işbirliğimizi takip ediyor. Sync Smart ve SR alarmlarımızın Signify'ın Philips Hue akıllı ışıklarıyla entegrasyonu sayesinde, hırsızlara karşı üst düzey çifte caydırıcılık oluşturmak için ışığı ve sesi birleştirir.

Signify'da Philips Hue İş Grubu Lideri olarak çalışan Jasper Vervoort: "Akıllı aydınlatmada bir lider olarak, Philips Hue'yu akıllı evlerle daha da iç içe getiriyoruz. Bu nedenle, Yale gibi güçlü ortaklar ve "Hue Dostları" ekosistemimiz var. "Yale ile, akıllı kilitlerin ve akıllı aydınlatmanın avantajlarını birleştirerek tüketicilere güvenliği ve gönül rahatlığını bir arada sunuyoruz." diye belirtiyor.

Şimdi, Linus® entegrasyonu sayesinde, evde olun ya da olmayın, evinizin güvende olduğunu bilmek sizin daha da içinizin rahat olmasını sağlayacak. Gerçekten özelleştirilmiş, akıllı bir ev deneyimi ile günlük deneyimlerinize sihirli bir dokunuş katacak.

Ön kapınızda Linus® Akıllı Kilit ve evinizde bir Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi kurulu olduğu sürece, bu harika yeni özelliklerin keyfini çıkarabileceksiniz:

●       Evinize Hoş Geldiniz: Kapınız otomatik olarak açıldığında, ışıklarınız da açılacak ve hoş bir karşılama alacaksınız.

●       Evden İçiniz Rahat Ayrılın: Işıklarınızı evdeymişsiniz gibi otomatikleştirin ve dışarıdayken de içiniz rahat olsun.

●       Misafirlerinizi ağırlayın: Sihirli bir şekilde açılan ışıklar ile cep telefonu veya tuş takımı aracılığıyla açılan bir kapı ile misafirlerinizin evlerinden uzaktayken de evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlayın.

Dünya çapında milyonlarca insanın güvendiği akıllı ev güvenlik çözümlerinin lider sağlayıcısı olarak, akıllı ürün ekosistemimizi genişletmeye ve akıllı ev deneyiminizi geliştirmek için güvenilir ortaklarla entegrasyonlar yapmaya kararlıyız.

Neyi bekliyorsunuz? Yale Access veya Philips Hue mobil uygulamanızı açın ve evinizi daha da akıllı hale getirin!