Yale CES 2020'de izlenebilecek

CES 2020’ye sayılı günler kaldı biz Yale olarak çok heyecanlıyız. 7 – 10 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’taki CES 2020’ye katılacağız ve birkaç büyük haberimiz olacak.

Yale'ye gene harika şeyler geliyor.  CES 2020de, geçen yılki en önemli gelişmelerimizden olan yepyeni ürünleri tanıtacağımızı ve bugüne kadarki en heyecan verici ürün güncellemelerini sergilediğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Tümünü açıklamak için tüm hafta boyunca dünyanın en iyi medyalarından bazılarıyla konuşacağız.

Akıllı ev güvenliğinde dünya uzmanı olan Yale, insanların kendileri için en önemli olanı korumalarına yardımcı olma konusunda son derece tutkulu. Bu yüzden, evinizi her zamankinden daha güvenli ve bağlantılı hale getirebilecek Yale ürünlerinin canlı demolarını görmeyi bekleyebilirsiniz.

 Gelin ve kendiniz için CES'te bizi ziyaret edin! Yale'nin sunabileceği en iyi ve en güncel bilgilere yakından bakmak için bizi Venetian Hotel'de bulabileceksiniz. Ayrıca, 6 Ocak'ta Pepes’in “Digital Experience!” etkinliğinde Yale’ye bakmayı unutmayın. burada Yale, CES başlamadan önce ürün tanıtımları yapacak!