Yale, yeni günü yepyeni bir marka kimliğiyle karşılıyor

180 yıldır müşteriler tarafından güvenilen bir marka olan Yale'nin marka kimliğinde yaptığı yenilik, kilit üreticisi olarak mirasımızı ev güvenliğine aktarma vizyonumuzu yansıtıyor

Dünyanın birçok ülkesinde evlerde güvenle kullanılan bir marka olarak insanların dijitalleşen yaşam şekillerine uyum sağlamak için sürekli değişen dünyada, tam da 180. yılımızı kutladığımız bu dönemde yeni marka kimliğimizi açıklıyoruz!

Sektörün hızla değiştiği bu dönemde kendimizi güncelleyerek, güvenlik çözümleri geliştirme alanındaki 180 yıllık mirasımızdan yola çıktık. Bu şekilde yalnızca marka kimliğimizi yenilemekle kalmadık, sürekli aynı kalitede bir kullanıcı deneyimi ve müşterilere güvenilir çözümler sunan teknoloji ve ürünleri aynı çatı altında birleştirdik.

Yeni marka kimliğimiz, küresel kimliğimizi tanımlayarak bize herkesin ihtiyacına akıllı bir şekilde cevap verecek mükemmel ve özelleştirilmiş bir müşteri deneyimi sunma fırsatı verecek.  Aynı her gün doğan güneş gibi, akıllı ev güvenliği çözümlerimiz de ihtiyaç duyulduğu anda yanınızda olarak size günün her saatinde destek olacak ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak.

"Trusted every day" sloganımızla, dünyanın en güvenilir ev güvenliği markası olmayı hedefliyoruz. Güncellenen logo, sesler, renkler, font ve diğer tasarım unsurları sayesinde müşterilerimizin ürünlerimize karşı hissettiği sıcaklık, güven ve diğer olumlu duygulara odaklanıyoruz.

Müşterilere her gün güvenebilecekleri ürünler sağlama çabalarımızı daha da desteklemek için marka kimliğimizi yenilemek için bir yıl süren bir proje gerçekleştirdik. Yale'nin hikayesini yeniden şekillendirmemize ve müşterilerin gelecekteki beklentilerini karşılamamıza yardımcı olan modern, yeni ve canlı bir marka kimliği oluşturmak için sektörden dostlarımızın yanı sıra günlük hayatlarında Yale ürünleri kullanan çalışma arkadaşlarımızla da işbirliği yaptık.

Bu yıl içinde resmi olarak uygulamaya geçmesi planlanan yenilenmiş marka kimliğimizle birlikte yeni ürünler ve YaleHome.com internet sitemize taşınacak olan küresel YaleLock.com internet sitesi de yakında yerini alacak.