Yale'in Güvenlik İpuçlarıyla Evinizi Sonbahara ve Kışa Hazırlayın

Sonbahar yaklaşırken evimizin güvenlik seviyesini yükseltmemiz gerektiği gerçeği sık sık kendini hatırlatıyor. Yılın bu zamanında geceler uzadıkça fırsatçılar da karanlıktan faydalanmaya başlıyor.  

Yalnızca evlerin içinin değil, dış mekanların da güvenliğini sağlamamız gerekiyor. Bahçe kulübelerinin, bahçe kapılarının ve içinde değerli eşyalar bulunan garajların güvenliğini sağlamak, kendimizi rahat hissetmemiz için büyük önem taşıyor. Tüm bunları Yale'in geniş akıllı ve mekanik ürün yelpazesiyle gerçekleştirmek mümkün.

Ön kapınızın güvenliğini sağlayın

Kapılarımız, evlerimize açılan tek erişim noktası olduğu için yaşam alanlarımıza güvenli giriş sağlamaları her şeyden önemli.  Evden çıkarken kapıyı kilitlemeyi sık sık unutuyor musunuz? Linus® Akıllı Kilit size bu konuda yardımcı olabilir. Linus®, otomatik kilitleme özelliği sayesinde kapıdan çıkar çıkmaz veya belirlenen sürenin ardından kapıyı kilitler.

Günlerin kısalmasıyla artık işten eve döndüğümüzde hava kararmış olacak. Linus® ile kapınızın kilidi, eşiğe yaklaştığınız sırada otomatik olarak açılır, böylece karanlıkta anahtarlarınızı aramanız gerekmez. Yale Linus® akıllı kilidin Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi ile entegrasyonu sayesinde, eve girerken ışıklarınız da otomatik olarak yanar ve size ekstra konfor ve sıcak bir karşılama sunar.

Değerli eşyaları gözden uzak tutun

Duvara veya zemine sabitlenmiş bir kasa, değerli eşyalarınızı evinizin içinde güvende tutar. Çeşitli şekillerde, boylarda ve güvenlik düzeylerinde sunulan Yale kasa serisi, güvenlik ihtiyaçlarınız ne olursa olsun en değerli varlıklarınızın güvende olmasını sağlar.

Evinizi ışıklarla koruyun

Yale Sync Alarm ve akıllı priz kombinasyonuyla dışarıdayken bile evdeymişsiniz gibi görünmesini sağlayın. Evde olduğunuz izlenimi yaratmak için Yale Home uygulaması aracılığıyla ışıkları kontrol edin, hatta evin dilediğiniz noktasında radyo açın. Kurulum kolaylığı gözetilerek tasarlanan Sync Akıllı Ev Alarmı kitleri, bağlantısı önceden yapılmış aksesuarlara ve tek bir sisteme 40'a kadar aksesuar ekleyebilme kapasitesine sahiptir. Üstelik, Philips Hue akıllı ışıkları da ekleyerek çifte caydırıcı etki yaratabilirsiniz!

Evinize ve bahçenize göz kulak olun

Yale İç Mekan Wi-Fi PTZ Kamera ve İç Mekan Wi-Fi Kamera ile gözünüz evinizin farklı odalarında olsun; All-in-One Dış Mekan WiFi Kamerası ile de ön kapıya odaklanın. Yüksek menzilleriyle evinizin ve bahçenizin tamamına genel bakış sağlayan CCTV Pro Wi-Fi Kamera ve CCTV kitleri ile bahçeyi ve dış binaları izleyin.

Serideki tüm kameralar, 24 saat yüksek kaliteli görüntü sağlamak için 30 metreye kadar* arttırılmış gece görüşüne sahip olduğu için karanlık sonbahar gecelerinde kaydedilen görüntülerin netliğini dert etmenize gerek kalmaz.

* İç ve dış mekan kameralarının modellerine göre değişiklik gösterir

Evin dışındaki değerli eşyaları güvence altına alın

Bahçe kulübeleri ve garajlarda tutulan arabaları, bisikletleri, çim biçme makinelerini ve barbekü ekipmanlarını da unutmayın. Mümkünse eşyaları iç mekana taşımanızı, bahçe kapılarını ise yüksek güvenlikli asma kilitlerle kilitlemenizi öneriyoruz. Aynı şekilde, kaliteli bir bisiklet kilidi de bisikletinizi istenmeyen durumlardan korur.

Ayrıca, Yale Sync Akıllı Ev Alarmı, 200 metrelik arttırılmış menzilin avantajı sayesinde garaj gibi dış binaları da koruma altına alabilmenize imkan verir. Coğrafi konum özelliği, evden çıkarken alarmı kurmanızı hatırlatarak günlük hayatın içinde akıllı güvenlik sağlar.