Herkesin karantina sonrası yapacağı ilk şey, eski hayatlarına geri dönmek olacak

Dünyanın dört bir yanında birçok ülke karantina kısıtlamalarını kaldırmaya başlarken, çoğu insanın ilk yapmak istediği şey evlerinden çıkmak...

Ev güvenliğinde küresel bir lider olan Yale, 180 yıldan uzun bir süredir evlerimizin güvenliğini sağlıyor. İnsanlar evlerinden uzakta zaman geçirmeyi dört gözle beklerken Yale, müşterilerin evlerinin güvende olduğunu bilerek gönül rahatlığıyla bunu yapabilmeleri için onlara ürünleriyle yardımcı olabilmeye odaklanıyor. 

Kantar tarafından yapılan bir araştırmaya göre, insanlar karantinadan sonra en çok arkadaşlarıyla gece dışarıya çıkmak veya dışarıda etkinliklere katılmak istiyor. Bunların yanında, güzellik terapisine gitmek, seyahat etmek ve sevdiklerini ziyaret etmek de yapmak istediklerinin listesinde ilk beş sırada yer alıyor.

Eski hayatlarımıza geri dönerken heyecan ve endişe karışımı duygular hissedilecek olsa da araştırmaya göre çoğu insan rahatlıkla dışarı çıkabilecekleri günü iple çekiyor. Ancak herkes günlük hayatlarını daha iyi hale getirmek isterken ve evlerimizden uzakta daha çok zaman geçirmeye başladıkça, evlerimizin güvenliğini de düşünmemiz gerekiyor. 

Temel ev güvenlik sistemleri (kapı ve pencere kilitleri, alarm sistemleri) bir gereklilik, ancak bunun yanında ev güvenlik sistemleri artık günlük hayatınızın tadını çıkarabilmenizi ve içinizin daha da ferah olmasını sağlayabilir. Yale, nerede olursanız olun evinizin güvenlik durumunu kontrol etmenizi sağlayan birçok ürün sunuyor. Ürün yelpazesinde, evinizin içinde ve dışında neler olduğunu uzaktayken bile görebilmenizi sağlayan kameralar, telefonunuzla ayarlayabileceğiniz alarmlar ve nerede olursanız olun durumunu kontrol edebileceğiniz kapı kilitleri yer alıyor.

 Üstelik tek kazancınız, dışarıdayken evinizin Yale ile güvende olduğunu bilmek değil; aynı zamanda güvenlik ürünlerinin hayatınıza getireceği yenilikler ve kolaylıklar olacak. Örneğin, Yale Linus kilidi güvendiğiniz misafirlerinize giriş izni vermenizi sağlar, böylece evinizde değilken bile köpeğinizi gezdirecek kişiye, temizlik görevlisine, arkadaşlarınıza ve ailenize gerektiği zaman kapıyı açabilirsiniz. Bunun yanında, en son gerçekleştirdiğimiz ortaklıklar sayesinde evinizde değilken bile güvenli eve teslim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 Yale her zaman güvenliği geliştirerek günlük hayatınızı iyileştirmeyi ilke edinmiştir. Şimdi ise amacı, insanların Yale ile evlerinin güvende olduğunu bilerek en çok sevdikleri şeyleri tekrar yapabilmelerini sağlamaktır.

 Daha fazla bilgi için #ImprovewithYale etiketini takip edin veya www.yalehome.com sitesini ziyaret edin.