Yale'in Maksimum Güvenlikli Asma Kilitlerinin dayanıklılığına güvenmenin rahatlığını yaşayın

AB müşterilerinin öncelik verdiği, güvenlik gereksinimlerinde kullanım kolaylığı ve ürün çeşitliliği sağlayan markamızla ev güvenliğinde açıkça bir pazar lideriyiz ve ürün yelpazemizi sürekli olarak geliştirmeyi ve iyileştirmeyi amaçlayan bir şirketiz. Bunu göz önünde bulundurarak, kısa süre önce yeni Standart, Yüksek ve Maksimum Güvenlikli Asma Kilit serimizi piyasaya sürdük!

1857 yılında asma kilitler için ilk patentimizi geliştirmemizin ardından, Yale'nin yıllar boyunca çok iyi bilinen yüksek kaliteli ürünlerini korumamız bizim için önemliydi. AB genelinde asma kilitler tüketiciler tarafından en yaygın olarak kulübeler, dolaplar, kapılar, bisikletler ve hatta seyahat çantaları üzerinde kullanılıyor. Tüketicilerimizin bu ihtiyaçlarını ve daha fazlasını karşılamak için, özel Yale tasarımımızı içeren, ek güvenlik için EN12320: 2012 standardını karşılayan ve sınıfının en iyisi malzemeler kullanılarak üretilen çeşitli asma kilitlerden oluşan bir seriyi piyasaya sürdük.

Tüketicilerimiz yüksek kaliteye, saldırılara karşı dayanıklı ve kullanımı kolay güvenlik ürünlerine değer verdiğinden, Yale Maksimum Güvenlikli asma kilit serimiz, en gelişmiş güvenlik ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak titiz testler ve özel bir sağlam tasarımla üretilmiştir. Maksimum Güvenlik serimiz eşyalarınızı daha sert hava koşullarında koruyabileceğinden ve daha yüksek bir güvenlik derecesi sağlayabileceğinden, suda geçirilen bir günün ardından teknenizi korurken, uzun bir seyahat öncesinde bir römorku kilitlerken veya iş gününüzün sonunda iş yerinizi güvende tutarken içiniz rahat olabilir.

Kesilmeyi önleyen boron kelepçeler ve ek güvenlik için çift kilitlemeyle birlikte, maksimum güvenlikli asma kilit serimiz ekstrem dış mekan kullanımı için idealdir. Seri, kilit gövdesinin delinmesi ve kesilmesi gibi daha ekstrem saldırı biçimlerine karşı test edilmiş ve korozyon direnci için 240 saate kadar test edilmiştir. Bazı asma kilitler her güvenlik gereksinimize uyacak farklı boyutlarda bir seriye sahip olmanın yanında, olumsuz hava koşullarına karşı gövdelerinde düz koruyucu kılıflar taşırlar.

Ambalaj bilgilerimiz tüketicilerimizin maksimum güvenlik için doğru güvenlik seviyesi ve boyutlarına sahip bir asma kilidi anlamalarına ve seçmelerine olanak tanıyacaktır; tüketicilerimizin kişisel ihtiyaçları için doğru asma kilidi seçmeleri hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çevremizi göz önünde bulundurarak, daha sürdürülebilir malzemelerle çalışıyoruz ve çevresel ayak izimizi azaltmak için ambalaj boyutumuzu %10 azaltmamız Yale Asma Kilit ambalaj serisinin sürdürülebilirliğini de geliştirmemizi sağladı.

Ürün Serimizi İnceleyin