Yale ve Operto, ev kiralamalarında misafirlere tamamen otomatik giriş sağlamak için işbirliği yapıyor

Yeni Linus® Akıllı Kilit çözümümüz, artık Operto yazılımıyla entegre çalışarak kiracılar için 7/24 giriş ve çıkış hizmeti sunuyor.

Anahtar alıp vermek, misafirler için zaman alıcı, maliyetli ve gerçekten zahmetli bir iş. Özellikle de küresel bir pandemi sırasında! Bu nedenle, mülk otomasyon sistemleri lideri Operto, rezervasyonlarla gerçek zamanlı bağlantı kurarak anahtarsız erişim sağlayan Linus® Akıllı Kilit’i  misafirlerine sunmak üzere Yale ile işbirliği yaptı.

İster kısa dönemli kiralanan yerler veya tatil evlerinde, ister küçük pansiyonlar veya büyük otel zincirleri tarafından kullanılsın, Linus® Akıllı Kilit çözümümüzle entegre Operto'nun otomatik operasyonları, misafirlere ve mülk yöneticilerine hem zaman kazandıracak hem de güvenli ve sorunsuz bir kiralama deneyimi sunacak.

Operto çözümü, Tuş Takımı bulunduran Linus® Akıllı Kilide her rezervasyon için benzersiz giriş kodları programlayarak misafir girişini tamamen otomatik hale getiriyor. Bu sayede misafirlerin istekleri zaman girip çıkabilmesini sağlıyor ve ilave uygulama kullanma ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

Belirlenen gün ve zamanlar için geçerli olan benzersiz giriş kodları, rezervasyon sonunda otomatik olarak geçersiz hale geliyor ve bina yöneticilerinin misafirlerin giriş çıkışlarını yönetmesini daha güvenli hale getiriyor. Kapsamlı erişim kayıtları ise ekstra güvenlik için kimin ne zaman girip çıktığını tam olarak gösteriyor. Size ve güvendiğiniz mülk çalışanlarına, misafirlerin çıktığına ve temizliğin tamamlandığına dair bildirimler bile gönderiliyor!

Entegrasyon, tüm misafirleriniz için de benzer şekilde akıllı bir konaklama sunuyor ve mülkün kontrolünü onlara bırakarak kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlıyor! Misafirler, Operto'nun sunduğu Misafir Portalı sayesinde kilidi kullanabiliyor, ortam sıcaklığını ayarlayabiliyor, konaklama tercihlerini yükseltebiliyor, hatta erken giriş bile yapabiliyorlar.

Mülk yöneticileri ise Operto'nun kapsamlı ürün ekosistemi ile kiralama deneyimini daha iyi hale getirmek için Linus® Akıllı Kilit ile birlikte çeşitli pek çok akıllı cihaz kullanabiliyor. Termostat ve sesli kullanım sensörlerini de içeren bu akıllı cihazlar, hem konfor sunuyor hem de operasyonları daha verimli hale getiriyor. İster birkaç konuk evini, ister yüzlerce apartman dairesini yönetin, Operto tüm bu mülkleri doğrudan mülk yönetimi sistemiyle entegre olarak ölçeğe uygun şekilde otomatize ediyor.

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca insanın güvendiği bir marka olarak, tüketicilerimize aradıkları rahat, akıllı ve güvenli deneyimi hemen bugün sağlamak için güvenilir iş ortaklarıyla yaptığımız işbirlikleriyle ve yeni ürünlerle ürün serilerimizi genişletmeye ve yenilemeye devam ediyoruz!

Operto.com adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz