Yale, Smart Home League Sanal Konferansına katıldı

Sanal etkinlik, akıllı ev ürünlerinde en iyi ve en yeniyi sergilemek için kategori liderlerini bir araya getiriyor.

Avrupa'nın en büyük tüketici teknolojisi fuarı IFA Berlin'den sadece bir gün önce gerçekleşen Smart Home League, Yale, Philips Hue ve Google Asistan gibi önde gelen akıllı ev ürünleri markalarından en son haberleri ve gelişmeleri aktarmayı hedefliyor.

Akıllı ev iklimi yönetiminde lider olan tado ° tarafından düzenlenen konferansa Avrupa ve uluslararası medyadan 130'un üzerinde teknoloji muhabiri katıldı. Etkinlikte, her Smart Home League ortağından ürün haberleri ve özel bilgiler içeren kısa sunumlar basınla paylaşıldı ve ardından canlı bir Soru-Cevap oturumu yapıldı.

Bizim tarafımızda, Yepyeni motorlu Linus® akıllı kilidimizin Ekim ayındaki yaklaşan lansmanının yanı sıra heyecan verici yeni ürün entegrasyonları hakkında hem sanal konferans hem de birebir röportajlarda medyaya konuşmaktan keyif aldık!

Smart Home League ortaklarından biri olarak her yıl dört gözle beklediğimiz bir etkinlikti ve çok başarılıydı. Akıllı ev trendleri hakkında her şeyi öğrenmek mi istiyorsunuz? Etkinliğin tamamını  buradan izleyebilirsiniz!