Yale Smart Living Home App bugüne kadarki 'en akıllı' uygulama

Yenilenen Yale Smart Living Home App , bağlı kilitleri, alarmları ve kameraları daha iyi kontrol etmeyi sağlamanın yanı sıra kesintisiz bir kullanıcı deneyimi için daha akılı bir arayüzü de içeren bir dizi geliştirilmiş özellikle piyasaya sürüldü.

Yeni ana Kontrol Paneli, kapıları kilitleyip açarken alarm durumunu kontrol etmeyi ve alarmı kurmayı zahmetsiz hale getiren kilit özellikleri barındırıyor.

Kullanıcı deneyimini çok daha basit hale getiren yeni uygulama, mevcut Yale View App’e bağlanabiliyor ve bağlı Home View kameralarından canlı yayın sunuyor. Yeni eklenen bağlantılı akıllı prizleri ve programlanlanabilen eylemleri kontrol etme özelliği sayesinde ev güvenliği artık yalnızca her zamankinden daha akıllı olmakla kalmıyor, aynı zamanda içinizi daha çok rahatlatıyor.

Kullanıcıların sahip olabileceği evlerine 'bağlantılı olma' düzeyi artık gerçekten olağanüstü. Yale yalnızca bu bağlantıyı sağlamak için değil, aynı zamanda bu bağlantıyı kesintisiz hale getirmek için de sürekli olarak yeni yöntemler üzerinde çalışıyor.

Yale Smart Living Home Uygulaması şu platformlardan indirilebilir: Apple IOS  ve Google Android . Ayrıca, IP kamera, akıllı alarm ve kapı kiliti dahil pek çok Yale Smart Security ürünüyle birlikte kullanılabilir.