Yale'in Standart Güvenlikli Asma Kilitleri ile her gün kullandığınız eşyalarınızıgüvende tutun

AB müşterilerinin öncelik verdiği, güvenlik gereksinimlerinde kullanım kolaylığı ve ürün çeşitliliği sağlayan markamızla ev güvenliğinde açıkça bir pazar lideriyiz ve ürün yelpazemizi sürekli olarak geliştirmeyi ve iyileştirmeyi amaçlayan bir şirketiz. Bunu göz önünde bulundurarak, kısa süre önce yeni Standart, Yüksek ve Maksimum Güvenlikli Asma Kilit serimizi piyasaya sürdük!

1857 yılında asma kilitler için ilk patentimizi geliştirmemizin ardından, Yale'nin yıllar boyunca çok iyi bilinen yüksek kaliteli ürünlerini korumamız bizim için önemliydi. AB genelinde asma kilitler tüketiciler tarafından en yaygın olarak kulübeler, dolaplar, kapılar, bisikletler ve hatta seyahat çantaları üzerinde kullanılıyor. Tüketicilerimizin bu ihtiyaçlarını karşılamak için, özel Yale tasarımımızı içeren, ek güvenlik için EN12320: 2012 standardını karşılayan ve sınıfının en iyisi malzemeler kullanılarak üretilen çeşitli asma kilitlerden oluşan bir seriyi piyasaya sürdük.

Güvenlik söz konusu olduğunda, tüketiciler yüksek kaliteli, kullanımı kolay ürünler ararlar. Geniş çözüm yelpazemiz, günlük kullanım için Standart Güvenlikli Asma Kilitler'den başlayarak her türlü güvenlik ihtiyacını karşılayacaktır. Spor ekipmanınızın dolabınızda emniyette olduğundan veya çocuğunuzun değerli teknolojik aletlerinin çantasında güvende olduğundan emin olmak istiyorsanız, Standart Güvenlikli Asma Kilitlerimiz yalnızca eşyalarınızı güvende tutmak için bir çözüm değil, aynı zamanda sunduğu boyut ve renk yelpazesi sayesinde eşyalarınızı kişiselleştirmenin de harika bir yoludur. 

Zorlu hava koşullarına karşı koruma sağlamak için korozyon direncine karşı 96 saate kadar test edilmiş olan bu günlük gereksinimler, dış mekan ve iç mekan kullanımı için uygundur. Standart Güvenlikli Asma Kilitler ayrıca bahçe kulübenizdeki Kendin Yap (DIY) araçlarını güvende tutmak için ve 30 mm ve üzeri asma kilitlerin kesilmesini önlemek için sertleştirilmiş çelik bir kelepçeye sahiptir.

Ambalaj bilgilerimiz, tüketicilerin doğru güvenlik seviyesi ve boyutlarına sahip bir asma kilidi seçmelerine olanak tanıyacaktır; tüketicilerimizin kişisel ihtiyaçları için doğru asma kilidi seçmeleri hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çevremizi göz önünde bulundurarak, daha sürdürülebilir malzemelerle çalışıyoruz ve çevresel ayak izimizi azaltmak için ambalaj boyutumuzu %10 azaltmamız Yale Asma Kilit ambalaj serisinin sürdürülebilirliğini de geliştirmemizi sağladı.

Ürün Serimizi İnceleyin