Yale Sync Akıllı Alarm, DIY Week Ödülü kazandı

/Yale/YaleCOMTR/News/Yale%20Sync%20ev%20alarmlar%c4%b1/DIY%20Week%20%c3%96d%c3%bcl%c3%bc%20kazand%c4%b1/SYNC_23x10_RATIO_IMAGE_DIY_WINNER.jpg

YENİ Yale Sync Smart Home Alarmı, prestijli endüstri etkinliğinde Masterlock dahil olmak üzere güçlü rakiplerini de geride bırakarak yılın Birleşik Krallık DIY Week güvenlik ürünü seçildi.

Ödüller, DIY sektöründe mükemmellik ve yenilikçiliği destekliyor ve Sync Smart Home Alarm da bunun mükemmel bir örneği olarak karşımıza çıkıyor. Philips Hue ve Amazon Alexa ile entegre olarak yepyeni bir ev güvenliği seviyesi sunuyor.

Uygulamadan tam kontrol, akıllı saat uyumluluğu, dünyanın herhangi bir yerinden kontrol edilebilirlik ve daha pek çok özelliği sayesinde Yale alarm sisteminin ödül kazanması şaşırtıcı değil.

Coğrafi konum özelliği size evden çıkarken alarmı ayarlamanızı hatırlatarak aklınızın evde kalmamasını sağlıyor ve alarm tetiklenirse kullanıcıları uyarıp gerçek zamanlı bildirimler gönderiyor.

Philips Hue ve Amazon Alexa ile birlikte çalışan Sync alarmımız ışık, ses ve sesli komutları birleştirerek son derece caydırıcı bir güvenlik önlemi görevi görür. Alexa'dan evinizi etkinleştirmesini veya Philips Hue ışıkları açmasını isteyin, yeter. Alarm tetiklendiğinde ışıkların kırmızı yanıp sönmesini sağlayan Philips Hue lambaları sayesinde güvenliği daha da akıllı kılın.

Hızlı ve kolay kurulabilmesi için kablosuzdur ve sisteminizi kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanıyan 40 farklı aksesuarı Yale Sync Alarmınızla eşleştirmek kolaydır. İçiniz rahat olsun, artık 200 metreye kadar genişletilmiş alanıyla garajlar ile müştemilatlar da eviniz kadar güvenli ve koruma altında.