Yale Sync, ev alarmları artık daha da akıllı

/Yale/YaleCOMTR/News/Yale%20Sync%20ev%20alarmlar%c4%b1/SYNC_NEWS_SECTION_AW_FINAL.jpg

"YENİ" Yale Sync Smart Home Alarm, evinizin koruma altında ve güvende olduğuna dair içinizi rahatlatacak. Dünyanın her yerinden kontrol edebilir ve alarmınız tetiklendiğinde uyarı ve gerçek zamanlı bildirimler alabilirsiniz. Sync alarm sayesinde garajınızın ve diğer binaların da güvende olduğunu bilirsiniz, çünkü 200 metrelik genişletilmiş bir kapsama alanına sahiptir.

Philips Hue ve Amazon Alexa ile birlikte çalışan Sync alarmımız ışık, ses ve sesli komutları birleştirerek son derece caydırıcı bir güvenlik önlemi işlevi görür. Alexa'dan evinizi etkinleştirmesini veya Philips Hue ışıkları açmasını istemeniz yeterlidir. Alarm tetiklendiğinde ışıkların kırmızı yanıp sönmesini sağlayan Philips Hue lambaları sayesinde güvenliği daha da akıllı kılmanız artık mümkün.

Coğrafi konum özelliği, evden çıkarken alarmı kurmanızı hatırlatarak sizi bir endişeden daha kurtarır.

Yale Sync alarm tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Sync Alarmı Yale Home uygulamamız sayesinde akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ve Apple Watch ile kontrol edebilirsiniz. Hızlı ve kolay kurulabilmesi için kablosuzdur ve sisteminizi kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanıyan 40 farklı aksesuarı Yale Sync Alarmınızla eşleştirmek kolaydır. Sync alarmı tek başına kullanabilir veya diğer Yale Sync Smart Living güvenlik ürünlerine kolayca bağlayabilirsiniz.

Gerçek hayat için internete bağlı akıllı güvenlik sayesinde gittiğiniz her yerde içiniz rahat olur.

 

BURADAN daha fazla bilgi edinebilirsiniz.