Tüketiciler Tarafından En Önemli Faktör: Güven

Bu belirsiz dönemde, tüketicinin satın alma alışkanlıkları önemli ölçüde değişti, ancak bir markaya olan 'güven', satın alma kararı verirken hala en önemli faktörlerden biri olarak görülmektedir.

Ev güvenliğinde dünya lideri olan Yale, güvene dayalı bir markadır. Bu, 180 yıllık tecrübeye güven veya evlerini ve sevdiklerini güvende tutma konusunda markaya duydukları güvenle ilgilidir.

Edelman tarafından yapılan küresel bir araştırma da, tüketicilerin % 81'inin satın almak için bir markaya güvenmesi gerektiğini ve %75'inin yalnızca bir markaya güvenirlerse tekrar alışveriş yapabilecekleri ortaya çıkmıştır.

Dünya hem teknoloji de hem de hayatlarımızı yaşama şeklimizde sarsıcı bir değişim yaşarken, müşterilerin evleriyle olan bağları ve kendilerini güvende hissetme ihtiyacı hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Yale, nesillerdir bu güveni kazanmakta ve müşterilerine ürünlerinin kalitesiyle ve günlük yaşamlarını iyileştiren yeni ürünler geliştirmesiyle bunu desteklemeye devam etmektedir.

Müşteriler yıllardır mekanik kilitlere güvenirken, son zamanlarda dijital kapı kilitleri yeni bir erişim ve özgürlük dünyasının kapılarını açmıştır. En son yenilikler arasında Linus dijital kapı kilidi, akıllı dolap kilidi ve teslimat kutusu ile Philips Hue ve Operto gibi güvenilir tüketici markaları ile entegrasyonlar yer almaktadır. Bu da, günlük yaşam için daha fazla rahatlık ve kontrol demektir.

Ayrıca araştırma da, tüketicilerle güven oluşturmanın en popüler üçüncü yolunun verilerinin ve mahremiyetinin korunmasını sağlamak olduğu ortaya çıkmıştır. Yale’nin mirası bir güvenlik şirketidir; hiçbir zaman bir veri şirketi olmadı ve olmayacaktır. Tüm ürünleriyle yalnızca evleri değil aynı zamanda insanların kişisel verilerini de korunmasını sağlamak için gelişmiş şifreleme yöntemleri kullanılmaktadır.

Güven, Yale için her zaman önemli bir marka değeri olmuştur. Ve bugün, her zamankinden daha fazla müşterilerin evlerinde kendilerini güvende hissetmelerini ve günlük hayatlarını gönül rahatlığıyla yaşama özgürlüğüne sahip olmalarını sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi için #TrustYale hastagini takip edin ya da www.yalehome.com adresini ziyaret edin.