Yale View Pro. Siz evde yokken bile yanınızda

Kapıda arkadaşlarınız ve aileniz bekliyor ama siz geç mi kaldınız? Kayınvalidenizin haftada kaç kez kapınıza geldiğini merak mı ediyorsunuz? Paketinizin siz eve dönene kadar hala kapıda olup olmayacağını merak mı ediyorsunuz?

Kapınızı daha akıllı ve daha güvenli yapan kablosuz kapı zili kamerası Yale View Pro ile siz evde yokken bile eviniz yanınızda. 1440p çözünürlük sağlayan (full HD 1080p’den %33 daha fazla piksel) birinci sınıf sensörümüz sayesinde Yale View Pro kapınızın net ve gerçekçi video görüntülerini telefonunuza yansıtır. View’un çift yönlü konuşma kapasitesi misafirlerinizle yanlarındaymış gibi gerçek zamanlı sohbet etmenizi sağlar. İnce ve şık tasarımı ile her girişe uyar ve üç farklı değiştirilebilir koruyucu çerçeve tasarımı ile evinize en uygun olanı bulabilirsiniz.

Sadece bununla da bitmiyor. Yale View Pro seveceğiniz birçok ek özellikle birlikte geliyor. Bunlar:

  • Kapınıza biri geldiğinde anlık hareket bildirimleri
  • Talep üzerine canlı video görüntüleme
  • Balık gözü lens görüntüsünün en aza indirildiği Yale View Pro ile kapınızın gerçekçi videosunu çeker.
  • Yakınlaştırılabilir yüksek çözünürlük video, paket hırsızlarının ve davetsiz misafirlerin kimliklerini saptamanıza yardım eder.
  • Çeşitli abonelik planları ile 15 ila 30 gün video erişimi
  • 4 farklı koruyucu çerçeve: 2 metal çerçeve (saten nikel ve saten pirinç) ve 2 renkli çerçeve (siyah ve kırmızı)

Son olarak da Yale View Pro kulanıma hazır şekilde gelir ve kendin yap kurulumu için tasarlanmıştır. Video kapı zili, kablosuz zil, şarj edilebilir piller ve Yale Erişim uygulaması sizin olacak ve kısa sürede kendiniz kurabileceksiniz.

Kablosuz olduğu için elektrikçi çağırmanıza gerek yok. Yale bağımsız ürünler sunmayı hedefliyor ve şu anda Google asistan ve Amazon Alexa ile entegrasyon sağlayabilmek için Google ve Amazon ile çalışıyor.

İçinizin daha rahat edeceği, daha akıllı ve daha güvenli bir kapıya hazır mısınız?

Yale View Pro hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.