Yale View Uygulamasında Yeni Güncellemeler

Yale View uygulaması Yale İç Mekan ve Dış Mekan Kameraları kullananlar için vazgeçilmez bir araçtır. Uygulamayı kullanırken tüketicilerimizin deneyimini geliştirmek için, onlara günlük yaşamlarında daha fazla esneklik ve kolaylık sağlayacak bir dizi yeni güncelleme üzerinde çalıştık.

Güncellenmiş Yale View uygulaması, artık kullanıcıların kameralarını ailesi ve arkadaşlarıyla paylaşmasına ve herhangi bir zamanda 4 kameraya kadar görüntüleme seçeneğiyle gruplandırmasına izin veriyor. Ayrıca, günün herhangi bir zamanı için ayarlanabilen zamanlanmış periyot kaydı ve hareket algılama işlevleri ile hiçbir anı kaçırmazsınız!

Telefonunuzdaki tüm kayıtlı hareketleri takip etmek ister misiniz? Artık hareket algılama işlevi doğrudan kayıt işlevine bağlanabiliyor.Tek ihtiyacınız olan şey çekimi kaydetmek için bir mini SD Kart veya DVR.

Uygulama için düzen sevenler için kameraları bir liste veya tablo olarak görüntüleme ve tercihinize göre sıralama seçeneğini ekledik. Artık Yale View uygulaması kullanıcıları cihazın çevrimdışı bildirim ayarlarını seçebilir, kamera mikrofonunu etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve e-posta adresleriyle giriş yapabilir.

Yeni uygulama güncellemesi resmi olarak iOS 9 (64 bit), Android 5.0 ve daha yeni sürümlerinde çalışan telefonları destekliyor. 4.1 - 4.4 sürümlerini kullanan Android kullanıcıları bu yıl 31 Aralık'a kadar mevcut uygulamayı indirip kullanabilecekler.

Daha fazla bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edin veya müşteri desteği için bizimle iletişime geçin: info@yale.com.tr