Kilit endüstrisindeki en eski isimlerden biri olan Yale, yeni asma kilit serisini piyasaya sürüyor

180 yıllık üretim tecrübesi ve 1857 yılında asma kilitler için alınan ilk patentle dünyanın en eski, uluslararası markalarından biri ve kilit endüstrisinde en tanınmış isim olmaktan gurur duyuyoruz. Bugün Yale, 125'ten fazla ülkede her kilit tasarımının ve işlevinin arkasındaki marka.

Dünyanın her yerinde insanlar Yale kilitleriyle etkin bir şekilde evlerini ve iş yerlerini koruyorlar. Şirketin arkasında zengin bir geçmişi var ve ilk olarak, Linus Yale Jr.'ın ilk kez 4000 yıl önce eski Mısırlılar tarafından kullanılan bir mekanizmaya dayalı bir kilitle denemeler yapmasıyla birlikte Amerika'da bir aile şirketi olarak başladı. Günümüzde hala güvenlik endüstrisinde yaygın olarak kullanılan ünlü silindirli kilit mekanizmasını bu şekilde icat etti.

Avrupa civarındaki toplumlar yeni normalleşme süreciyle beraber tekrardan iş, eğitim, seyahat gibi nedenlerle evlerinden çıkmaya başladılar. Bu nedenle, spor salonu dolabınız, çocuğunuz okula döndüğündeki değerli eşyaları veya sadece dükkan kepenginiz gibi günlük rutinlerinizde bulunan eşyaları korumayı önemsiyoruz

Anahtarlar ve kilitler, insanların günlük yaşamlarının ayrılmaz bir parçasıdır ve evimizden uzakta daha fazla zaman harcanacağı için basit ama gerekli bir güvenlik çözümüdür. Bunları dairelerimizin veya ofislerimizin kapılarını açıp kapatmak ve bizim için en önemli şeyleri korumak için kullanıyoruz. Bu yüzden Yale kilitleri her güvenlik ihtiyacını karşılayacak şekilde titizlikle test edilir ve tasarlanır.

Bu değerleri göz önünde bulundurarak, tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bir Standart, Yüksek ve Maksimum Güvenlikli Asma Kilit serisi sunuyoruz. Standart güvenlik derecesine uygun spor salonu dolaplarından, yüksek güvenliğe uygun pirinç modellere ve maksimum güvenlik derecesine sahip ağır hizmet tipi asma kilitlerimizle ekstrem dış mekan kullanımlarına kadar uzanan asma kilitlerimiz, eşyalarının Yale ile güvenli olduğunu bilen tüketicilerimize huzur verecektir.

Bu ürünlerin çoğu EN 12320: 2012 standardına uymak için her türlü saldırıya karşı kapsamlı testlere tabi tutulmuştur. Bu seri ayrıca özel bir Yale tasarımı ve çevresel ayak izimizi %10 düşürmek için küçültülmüş ambalajlama içermektedir. Bu da Yale Asma Kilit ambalaj serisinin sürdürülebilirliğini artırmamızı sağlıyor.