Yeni Boron Asma Kilit Serimiz ile Tanışın

En yeni asma kilit serimiz Boron ile tanıșın. 180 yıllık üretim uzmanlığıyla tasarlanan ürün, en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ek güvenlik ve esneklik sağlaması için titizlikle test edilmiștir.

Geçmișten esinlenen Yale, güvenliğin geleceğini yaratıyor.

Daha fazlasını keşfet

Standart Güvenlikli Asma Kilitler

Spor salonu dolabınız, araç kutunuzdaki Kendin Yap araçlarınız veya kapalı alanda güvende ve emniyette tutmak istediğiniz her türlü eșyanız için mükemmeldir. Özel bir Yale tasarımıyla beraber, her türlü güvenlik gereksiniminiz için seçebileceğiniz farklı boyutta ve renkte asma kilitlerimiz mevcuttur.

Seriyi keşfedin.

Maksimum Güvenlikli Asma Kilitler

Mağaza kepenkleri, tekne demirleri ve motosikletler gibi dış mekan kullanımları için tasarlanmış maksimum güvenlikli asma kilitler.Ekstra güvenlik için boron kelepçeler ve çift kilitleme ile saldırı biçimlerine karşı titizlikle test edilmiştir.

Seriyi keşfedin.

Daha sürdürülebilir bir ambalajlamaya doğru bir yolculuk

Yale ambalajlama için diğer malzemelerle çalışarak ve çevresel ayak izini %10 azaltarak başarıyor. Ambalajın boyutu, gereken plastik hammadde miktarını etkilemektedir. Bu nedenle ambalaj ne kadar küçük olursa, ambalaj üretiminin çevresel etkileri de o kadar küçük olur. Bu da Yale Asma Kilit ambalaj serisinin sürdürülebilirliğini arttırmamızı sağlıyor.

Yüksek Güvenlikli Asma Kilitler

Hava koşullarına dayanıklı olması için korozyon direncine sahip olmakla birlikte saldırı biçimlerine karşı titizlikle test edilmiştir. Bahçe kulübeniz, kepenkleriniz veya bahçe kapılarınız için idealdir.

Seriyi keşfedin.

Yale Asma Kilitler için CEN Derecesi

Yale asma kilitler, asma kilitler için Avrupa EN12320:2012 Standardı'na göre test edilir ve bu standartda göre test edildiklerinde bunlara 1 ile 6 arasında bir CEN (Orta Avrupa Normu) verilir; 1 en düşük, 6 en yüksek güvenlik derecesidir.

30mm ve üzeri Yale asma kilitleri CEN derecesine sahiptir. Standart güvenlikli asma kilitlerin çoğu 1. ve 2. dereceyi, yüksek güvenlikli asma kilitler 2. ve 3. dereceyi ve yüksek güvenlikli asma kilitler 3. ve 4. dereceyi geçmiştir. Gönül rahatlığınız düşünülerek, kelepçenin kesilmesi, bükülmesi ve çekilmesi gibi tüm yaygın saldırı biçimleri simüle edilerek test edilmiştir.