Yale, en yeni iç ve dış mekan kameralarını piyasaya sürdü

Günlük yaşamı kolaylaştırmak için tasarlanan Yale'nin yeni akıllı kamera serisi sayesinde nerede olursanız olun evinizin korunduğunu bilerek rahat bir nefes alabileceksiniz

Yale İç ve Dış Mekan Wi-Fi Kameraları sayesinde, gece veya gündüz, günün herhangi bir saatinde kendileri için en kıymetli olan şeylere göz kulak olabilecek ve "evde olmadıkları anlarda bile evdeymiş gibi hissedebileceksiniz". Yeni, şık ve siyah tasarımıyla bu seri, Yale View mobil uygulaması üzerinden tam anlamıyla kontrol edilebiliyor. Serideki akıllı alarmlar ve akıllı kapı kilitleri gibi diğer ürünlerle birlikte kullanıcılara kendi ihtiyaçlarına uygun bir ekosistem oluşturma imkanı sunuyor.

Akıllı kamera serisi, İç Mekan Wi-Fi PTZ Kamera ile birlikte İç Mekan Wi-Fi Kamera – HD, All-in-One Dış Mekan Wi-Fi Kamera ve CCTV Pro Wi-Fi Kamera - 4MP ürünlerinden oluşuyor. Yale View uygulaması sayesinde bu seri, aileniz ve arkadaşlarınızla kamera paylaşma, alan tarama ve hareket algılama kayıtlarını zamanlama, kameraları bir arada gruplama ve aynı anda dörde kadar görüntüleme gibi ek işlevler getiriyor.

En yeni İç Mekan Wi-Fi PTZ Kameramız, evinizin her köşesini izlemek için kamerayı yukarı, aşağı, sola ve sağa hareket ettirmenize olanak tanıyor. İçinizi daha da rahatlatacak olan akıllı izleme özelliği, insanlar gibi hareketli nesneleri otomatik olarak algılamasını, takip etmesini ve kaydetmesini sağlıyor. Ayrıca, örneğin kasa gibi kıymetli eşyaların saklandığı önemli alanlarda hareketli nesneler tespit edildiğinde artık anlık uyarılar etkinleştirilebiliyor. Gizliliği sağlamak için Yale View uygulamasındaki gizlilik modu sayesinde gizlenebilen lens, size tam kontrol olanağı da sunuyor.

Aynı anda iki yerde birden olamasanız da, çocuklarınızın ve sevdiklerinizin güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Yale View uygulaması ile hareket algılama bildirimleri alabilir, evinizi izleyebilir ve Yale iç mekan kameralarınızın önündeki kişilerle eş zamanlı görüşmeler yapabilirsiniz. Yeni İç Mekan Wi-Fi Kamera – HD, evinizin herhangi bir odasında bir rafın üzerinde göze çarpmadan, şık ve uyum içinde dururken siz de uzaktan evinizi kontrol etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Dış mekan kullanımı için, gün boyunca gelip giden herkesi takip etmenize yardımcı olmak amacıyla All-in-One Dış Mekan Wi-Fi Kamera ve CCTV Pro Wi-Fi Kamera - 4MP ürünlerinini geliştirdik.

All-in-One Dış Mekan Wi-Fi Kamerası, her eve uygun siyah ve beyaz renk alternatifleriyle satışa sunuluyor. Ürünün sahip olduğu hareket algılama ve eş zamanlı konuşma işlevleri sayesinde kuryenizle rahatça konuşabilecek ve artık hiçbir teslimatı kaçırmayacaksınız. Aynı zamanda dahili ışık ve sirenle, kapınıza gelen istenmeyen ziyaretçiler için etkin bir caydırıcılığa sahip olacaksınız.

Siz her zaman tetikte olamayabilirsiniz, ancak Yale CCTV Pro Wi-Fi Kamera - 4MP olur. Bu kamera, QHD 4MP aralığındaki en yüksek kalitede video görüntüsüne sahiptir. İhtiyacınız olan seçenekler için özelleştirilebilir algılama özelliği ile evinizdeki belirli alanları izleyebilirsiniz.

Harika bir kullanıcı deneyimine ek olarak tüm yeni Yale kameralarınızı, Amazon Alexa veya Google Asistan gibi önde gelen sesli asistanlarla kontrol edebilir ve yoğun temponuzu biraz olsun kolaylaştırmak için en sevdiğiniz ekran özellikli akıllı hoparlörde bile görüntüleyebilirsiniz.