Yale Sync Akıllı Ev Alarmı ile yaz tatilinizin keyfini içiniz rahat bir şekilde çıkarın

Yaz denince aklımıza kumsallar, havuzlar, piknikler ve dışarıda vakit geçirmek gelir ama aynı zamanda evimizi nasıl güvende tutacağımızı da düşünmeliyiz.

Yale güvenlik alanındaki 180 yıllık tecrübesini kullanarak Sync Akıllı Ev Alarmını geliştirdi. Bu mükemmel çözümle evde ya da uzaktayken ek abonelik ücreti ödemenize gerek kalmadan evinizin güvenliğini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Birleşik Krallık'ın Prestijli DIY Week Ödülleri'nde akıllı tasarımı ve güvenliğiyle tanınmış Sync Akıllı Ev Alarmı'nın kurulumu kolaydır, ayrıca evinizin büyüklüğüne ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilir ve her modern ev tasarımına uyum sağlar.

Bunlara ek olarak hayatınızı daha da kolaylaştırmak ve evinizi daha güvenli hale getirmek için Sync Akıllı Ev Alarmı Amazon Alexa, Google Home, Apple Watch*, Philips Hue ve daha bir çok sistemle uyumludur.

Bu yaz seyahat etmek isterseniz, Sync Akıllı Ev Alarmı'nın Philips Hue akıllı ışıklar ile entegrasyonu, hırsızları caydırmak için ışıkları ve sesleri bir araya getirerek fazladan koruma sağlar.

Artık üst katta otururken alt kat için endişelenmenize gerek yok. Kısmi etkinleştirme özelliğiyle kullanıcılar üst katta otururken, Yale Home uygulamasını veya istedikleri sesli asistanı kullanarak alt kattaki alarmı aktif hale getirebilir ve evlerinin farklı odalarında olup bitenden haberdar olabilirler.

Kullanıma hazır aksesuarlara sahip Sync Akıllı Ev Alarmı kolay kurulum için tasarlanmıştır. Ev alarm sistemlerini genişletmek için evinize en uygun aksesuarları satın alarak vida kullanma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Ev sahipleri ve kiracılar için mükemmel olup ve her eve uygundur. Tek bir sisteme 40'a kadar eklenti ekleme özelliğiyle Sync, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş güvenlik deneyimi sunan ideal bir üründür.

Ev sahibi olarak Sync'in 200m gelişmiş menzilinden yararlanarak evin dışındaki garaj gibi binaları da koruma altına alabilirsiniz. Konum belirleme özelliği, kullanıcının GPS konumuna bağlı olarak farklı alarm işlevlerini harekete geçirir. Örneğin, evden çıkarken alarmınızı kurmanızı hatırlatır.

Yale'in yeni Sync Akıllı Ev Alarmı ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için bu adresi ziyaret edin.

*Apple Watch 2 ve üstü versiyonlar.