Yeni Yale İç mekan WiFi Kamera ile gözünüz evinizde olsun.

Yale, nerede olursanız olun size evinizin yüksek çözünürlüklü canlı görüntüsünü sunmak için yeni bir Full HD 1080p IP kamera piyasaya sürdü.

En son kablosuz teknolojiye sahip yeni iç mekan WiFi Kameraya, tabletiniz veya akıllı telefonunuz üzerinden her zaman her yerden erişilebilir.Kişisel kontrollü Yale iç mekan kameraları, siz dışarıdayken bile evde tam olarak neler olduğunu bilmenizi sağlamak adına kullanıma hazırdır, böylelikle hiçbir anı kaçırmazsınız.

Canlı görüntülemeyi kullanarak, dünyanın her yerinden kontrol edebilmenin yanı sıra uygulama hareket algılama bildirimleri alabilir ve evcil hayvanlarınız ve sevdiklerinizi dinleyip onlarla konuşabilirsiniz. Ünite, önceden kaydedilmiş görüntüleri de basitçe SD kartın eklenmesi ile tekrar oynatabilir.Her şey iOS ve Android cihazlar için mevcut Yale View uygulamasıyla kontrol ediliyor. Kurulum ve montaj da süper kolay, uygulama baştan sona tüm süreç boyunca size rehberlik ediyor.

Yeni kameramız, akıllı kapı kilitleri ve alarmlar da dahil olmak üzere, Yale Smart Living ailesindeki diğer güvenlik ürünlerine kolayca bağlanır ve Alexa ile çalışır. Alexa'ya başlamak, Yale View uygulama üzerinden 'Beceri Etkinleştir' düğmesini seçmek ve 'keşfet' butonuna basmak kadar kolaydır.Tek gereken, nerede olursanız olun kafa rahatlığı yaşamak için “Alexa, bana oturma odasını göster” gibi basit bir ses komutudur. Gerçek hayat için akıllı, bağlantılı güvenlik sayesinde huzurlu olmanızı sağlıyor.