Yale & DoorBird - Ön kapınızdaki mükemmel uyum

Yale Linus® Akıllı Kilit tek başına harika bir ürün. Evinize erişimi kolayca kontrol etmenizi ve aile üyelerine, arkadaşlarınıza veya kargo görevlisine erişim izni vermenizi sağlamaktadır.

Yale Linus®, DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sisteminiz için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Kapınızda kimin olduğunu gösteren entegre kamera ile sadece kapıdaki kişiyi görmekle kalmaz, aynı zamanda karşılıklı olarakta konuşabilirsiniz.

DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sisteminizin bir diğer kullanışlı özelliği olan hareket sensörü sayesinde, DoorBird uygulaması üzerinden gelen bildirimler ile kargo görevlisinin veya arkadaşlarınızın gün içinde size uğrayıp uğramadığını bilebilirsiniz.

DoorBird ile ön kapınızı, bahçe kapınızı ve garaj kapınızı izleyebildiğiniz görüntülü bir diyafondan çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Open API spesifikasyonunu («DoorBird Connect») kullanarak, DoorBird'ü mevcut ev otomasyon sisteminize entegre edebilirsiniz.

Linus® Akıllı Kilit çözümünün DoorBird uygulamasına entegrasyonu sayesinde, dışarıdayken de kapınızı doğrudan uygulama üzerinden kolayca açabilirsiniz.Linus® ve DoorBird sayesinde, evde olmadığınız için kargo teslimatlarını kaçırıp teslim almak için uğraştığınız zorlu günler geride kaldı. Örneğin kargo görevlisine, paketinizi kapının önüne değil de içeriye bırakabilmesi için geçici erişim izni verebilirsiniz.

Evde kimse olmadığı için misafirleriniz kapıda mı kaldı? Merak etmeyin, Linus® Akıllı Kilit ile onları da içeri alabilirsiniz!

Daha fazlasını öğren

Yale ve DoorBird ile misafirlerinizi kapıda bekletmeye son.

Linus® Akıllı Kilidin DoorBird uygulamasına entegrasyonu sayesinde, dışarıdayken "DoorBird Connect" üzerinden kapınızı kolayca açabilirsiniz. Evde kimse olmadığı için misafirleriniz kapıda mı kaldı? Merak etmeyin, Linus® Akıllı Kilit ile onları içeri alabilirsiniz!

Dışarıda olduğunuzda bile kapınızda kimin olduğunu bilin.

Dünyanın neresinde olursanız olun, kapınızda kimin olduğunu gösteren entegre kamera ile sadece kapıdaki kişiyi görmekle kalmaz, aynı zamanda karşılıklı olarakta konuşabilirsiniz. Kapı ziline basıldığında akıllı telefonunuza gelen bildirim sayesinde gün içinde teslimat görevlisinin veya arkadaşlarınızın evinize uğrayıp uğramadığını bilirsiniz. Entegre hareket sensörü sayesinde ise evinizin girişinde birisi hareket ettiğinde uyarı alabilirsiniz.

Teslimatları kaçırmaya son

Linus® ve DoorBird sayesinde, evde olmadığınızda kargo teslimatlarını kaçırıp teslim almak için uğraştığınız zorlu günler geride kaldı. Örneğin kargo görevlisine, paketinizi kapının önüne değil de içeriye bırakabilmesi için geçici erişim izni verebilirsiniz.

Nasıl Başlanır?

Linus Akıllı Kilidimizi, DoorBird ile birlikte kullanmaya başlamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.