Yale Türkiye

Ev ve işyeri güvenliğinde YALE farkı

Yale dünyadaki en eski uluslararası markalardan ve kilit endüstrisindeki en iyi bilinen isimlerden biridir.  Yale tarihinde, sadece Yale için değil, tüm kilit endüstrisinin gelişimine yön veren çok büyük inovasyonlar bulunmaktadır. YaIe markası, dünya üzerinde kolay erişimi ve geniş ürün yelpazesi ile, kilit çözümleri konusunda çok sayıda ülkede çok sayıda insanın güven ve emniyetini sağlamaktadır.

ASSA ABLOY’un sahip olduğu markalar arasında Yale, Ev ve İşyeri Güvenliği konusuna odaklanmıştır. İnsanlar önemsedikleri şeyleri - evlerini, ailelerini, kişisel eşyalarını ve işle ilgili malzemelerini -  güvendikleri isim olan Yale ürünleri ile aktif olarak güvence altına alıyor.

Türkiye pazarına 20.yüzyılın başlarında giren Yale markası, çok uzun yıllar farklı ürün grupları ile uzun bir dönem pazarda büyük bir pazar payı ve bilinirlik kazanmıştır. Türkiye pazarındaki uzun bir ayrılıktan sonra 2007 yılında yeniden Türkiye pazarına giren Yale markası, çok çeşitli ürün grupları ile yeniden nihai tüketicinin hizmetindedir.